ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У рамках робочого візиту Андрій Іванчук оглянув хід ремонтних робіт у соборі Преображення ПЦУ в Коломиї. ФОТО


У рамках нещодавнього робочого візиту на Коломийщину народний депутат України, засновник БФ "Покуття" Андрій Іванчук відвідав собор Преображення Господнього ПЦУ, що на вул. Мазепи.

Засновник фонду перевірив графік виконуваних фондом робіт. Важливо, щоб проєкт встигли завершити до середини липня, адже саме 17-18 липня на Коломийщині очікують приїзду предстоятеля Православної церкви України Епіфанія.


З року в рік благодійний фонд "Покуття", заснований Андрієм Іванчуком, підтримує святині краю. Так наразі за підтримки фонду паралельно тривають оздоблювальні роботи у соборі Преображення Христового УГКЦ на вул. Театральній, які також під час свого робочого візиту перевірив народний обранець.


Два роки тому завдяки Андрієві Іванчуку і фонду "Покуття" було врятовано від руйнації найдавніший коломийський храм - церкву Благовіщення.


Крім того, завдяки зусиллям та ініціативі Андрія Іванчука та фонду було збудовано унікальну дзвіницю з карильйоном біля церкви св. Йосафата


Як повідомляли, у рамках свого робочого візиту народний депутат разом з першою заступницею міністра охорони здоров'я Іриною Садов'як завітав на відкриття амбулаторії в Корничі. Опісля взяли участь у відкритті комп'ютерного томографа у Коломийській ЦРЛ.

Також гості побували на урочистостях до Дня медика в Коломиї і Городенці.


Окрім того, Андрій Іванчук проінспектував спорудження фонтана в Городенці, а також оглянув, як йдуть оздоблювальні роботи біля головних храмів Коломийщини - Собору Преображення Христового УГКЦ та Собору Преображення Господнього ПЦУ.