Вчора в Палаці культури Городенки відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника, повідомляє Городенківська міська рада територіальної громади - Офіційна сторінка.
![](../../../../images/general/2021/06/19/20210619082208-1131.jpg)
Завітали на святкування і привітали медиків Городенківщини й народний депутат України Андрій Іванчук разом із першою заступницею міністра охорони здоров'я Іриною Садов'як
![](../../../../images/general/2021/06/19/20210619082209-3672.jpg)
Міський голова Богдан Кобилянський подякував медичним працівникам за високий професіоналізм у боротьбі з СОVID-19 та побажав міцного здоров’я і впевненості в кращому майбутньому.
![](../../../../images/general/2021/06/19/20210619082204-8469.jpg)
Під час урочистого заходу, за сумлінну працю Почесними грамотами міського голови нагороджено кращих медичних працівників, повідомляють у міській раді.