ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Фонд "Покуття" продовжує фасадно-оздоблювальні роботи в Кафедральному соборі ПЦУ в Коломиї. ФОТО

Як повідомляли, у Кафедральному соборі Преображення Господнього ПЦУ в Коломиї тривають ремонтні та оздоблювальні роботи.


Зокрема, зусиллями меценатів і на пожертви парафіян майстри здійснюють внутрішні розписи, встановлюють  бруківку біля собору, оздоблюють фасад та сходову частину, а також реставрують вхідні двері та водовідведення.


Одну із дороговартісних статей витрат взяв на себе благодійний фонд «Покуття», заснований народним депутатом Андрієм Іванчуком. Так, за  фінансової підтримки фонду навколо  собору проводять фасадно-оздоблювальні роботи, зокрема завершують укладати облицювальний камінь та оздоблювати північний та західний входи до Собору.Крім того, за підтримки  обласної ради та Коломийської територіальної громади  навколо собору встановлюють бруківку.До слова, 17-18 липня на Коломийщині очікують приїзду предстоятеля Православної церкви України Епіфанія, тож ремонт планують завершити до цієї дати. До теми: Фонд "Покуття" проводить оздоблювальні роботи біля Кафедрального собору ПЦУ. ФОТО


За підтримки фонду "Покуття" біля катедрального собору Преображення тривають оздоблювальні роботи. ФОТО


Благодійний фонд "Покуття" продовжує облаштовувати фонтан у Городенці


  Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.