За підтримки благодійного фонду "Покуття", засновником якого є Андрій Іванчук, біля катедрального собору Преображення Христового на вул. Театральній тривають оздоблювальні роботи.
Зокрема, майстри оздоблюють цоколь та сходи каменем, встановлюють балясини й перила.
"Чи знали ви, що собор Преображення Христового на вул. Театральній є найбільшим храмом на теренах Західної України серед усіх святинь Української Греко-Католицької Церкви? Собор є справжньою окрасою нашого міста. Благодійний фонд "Покуття", засновником якого є Андрій Іванчук, відреагував на прохання та проводить роботи з оздоблення святині каменем", - повідомляють на сторінці фонду.
![](../../../../images/general/2021/05/14/20210514164008-2457.jpg)
![](../../../../images/general/2021/05/14/20210514163941-2594.jpg)
Читайте також: Рік коронавірусу для фонду "Покуття" Андрія Іванчука. ВІДЕО