Суд над чиновником Жовніром перенесли на 25 січня — через нового адвоката

У четвер, 22 грудня, в Івано-Франківському суді мав розпочатися розгляд справи щодо начальника місцевого відділення Фонду державного майна Зіновія Жовніра, якого звинувачують у вимаганні 150 тис $ хабара за зменшення вартості Коломийської паперової фабрики. Однак засідання відклали до 25 січня.

Таке рішення ухвалив суд через вступ у справу нового захисника. Йому потрібен час, аби ознайомитися з матеріалами справи, пише “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Репортер.

 

Нагадаємо, у жовтні начальника Івано-Франківського відділення Фонду державного майна Зіновія Жовніра затримали працівники СБУ і прокуратури на отриманні хабара в розмірі 20 тис $.

Потім з’ясувалося, що то був перший “транш” зі зменшення оціночної вартості для київського підприємця приміщень ДП “Коломийська паперова фабрика”.

Далі суд обрав Жовніру запобіжний захід – тримання під вартою і заставу в 4 млн 334 грн.

Після цього суд відсторонив Жовніра з посади керівника Івано-Франківського відділення Фонду державного майна та арештував його майно. Потім були ще два судові засіданні, на яких вирішили залишити обвинуваченого під вартою.

Через півтора місяця у справі Зіновія Жовніра змінили статтю – його більше не звинувачували в хабарництві. Натомість перекваліфікували на “зловживання впливом”.

Ще через тиждень суд звільнив обвинуваченого з-під варти. Згодом Жовнір розкаявся в суді й запевнив, що “це не повториться!”.