ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Ще дві лікарні Прикарпаття отримали допомогу від Андрія Іванчука та благодійного фонду "Покуття". ФОТО

Ще дві районні лікарні Прикарпаття - Надвірнянська та Богородчанська - отримали допомогу від народного депутата України Андрія Іванчука та благодійного фонду "Покуття".

Як і в інші прикарпатські медичні заклади, волонтери привезли для медиків згаданих ЦРЛ багаторазові костюми, респіраторні маски KN95, одноразові маски, щитки та одноразові маски в рамках акції із забезпечення медичних працівників Івано-Франківщини засобами захисту.

Загалом акція охопила майже 30 лікарень, серед них - усі 12 опорних, які приймають пацієнтів з коронавірусом.

Нагадаємо, раніше партію засобів захисту для медичних працівників передали в обласний аптечний склад, звідки їх розподілили між обласним фтизіоцентром та інфекційною лікарнею.

Засоби захисту для медиків отримали десять медичних закладів Коломиї, Нижньовербізької та Матеївецької ОТГ, центральні районні лікарні у Рогатині, Галичі, Тлумачі, Городенці, Отинії та міська лікарня у Тисмениці. Також волонтери завезли засоби медичного захисту в Долину, Калуш і Рожнятів,  опісля у Верховину, Снятин та Косів. 

Як відомо, внаслідок COVID-19 Прикарпаття постраждало чи не найбільше в країні. Тому народний депутат України Андрій Іванчук ще на початку пандемії спрямував діяльність благодійного фонду «Покуття» на допомогу цілій Івано-Франківщині, а не лише Коломийсько-Городенківському округу. У перші дні карантину Андрій Іванчук разом з благодійним фондом «Покуття» забезпечив  респіраторними масками Коломийсько-Городенківський округ, а також всі райони Івано-Франківської області й окремо Коломийщину та Городенківщину - засобами для дезінфекції громадських місць

До теми: Лікар-інтерн Коломийської ЦРЛ приміряє захисний костюм, наданий Андрієм Іванчуком та фондом "Покуття". ВІДЕО

Засоби захисту для прикарпатських медиків передав Андрій Іванчук разом з фондом "Покуття". 

Підписуйтесь на нас у Facebook Дзеркало медіа
Тelegram https://t.me/dzerkalomedia 
та Instagram https://www.instagram.com/dzerkalo.media/, щоб отримувати перевірені й оперативні новини