ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Андрій Іванчук та фонд "Покуття" забезпечили медиків Коломийщини засобами захисту. ФОТО

На Франківщині триває масштабна акція із забезпечення медиків області засобами захисту, яку започаткували народний депутат Андрій Іванчук разом із Благодійним фондом «Покуття».

Понад 60 тисяч масок, рукавиці двох видів, захисні комбінезони та щитки отримають медики 27 лікарень з усієї Івано-Франківщини.

За період пандемії це найбільша акція фонду, яку засновник Андрій Іванчук запровадив для всього Прикарпаття.

Необхідні засоби захисту отримають всі райони Івано-Франківщини, наголошує голова фонду Уляна Мандрусяк.

Велику партію медичних засобів від Андрія Іванчука та фонду "Покуття" вже отримали лікарні Коломиї та Коломийського району.

Зокрема необхідні засоби отримала Коломийська центральна районна лікарня, яка входить до 12-ти закладів Прикарпаття для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

«У цей час особливо важливо захистити лікарів, щоб було кому лікувати. Від початку пандемії в нас не було такого великого траншу. Дякуємо Андрієві Іванчуку за таку серйозну допомогу», - наголошує керівник Коломийської ЦРЛ Андрій Кошкін.

Лікар-інтерн Коломийської ЦРЛ Василь Кушнір першим приміряв новий захисний костюм. Медик каже, що це – вже не перший костюм, який йому доводилося приміряти, тож порівнювати є з чим:

- Перші враження дуже позитивні. Він дуже легкий і не парить. Таке враження, що без костюму. Почуваюся дуже комфортно.

Такі необхідні сьогодні засоби захисту передали також для центральної районної поліклініки, Отинійської районної лікарні, Коломийської дитячої, інфекційної лікарень, пологового будинку, обласного госпіталю ветеранів війни, районного, міського, Нижньовербізького та Матеївецького центрів первинної медико-санітарної допомоги.

«На сьогоднішній день ситуація в районі стабільна. Порівняно з іншими районами області в нас низький рівень захворюваності, - розповідає голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков. -  Загалом підтверджено 30 випадків – це місто, район та усі ОТГ. Це свідчить про те, що наші люди були відповідальними, дотримувалися карантину, перебували на самоізоляції. Питання також перебувало на контролі органів місцевого самоврядування». 

Очільниця Коломийського центру первинної медицини Марія Буртик зазначає: «Така допомога дуже вчасна й актуальна, оскільки пандемія триває, й лікарі та медсестри потребують засобів індивідуального захисту. Лікарі первинки першими стикаються з хворими, які можуть бути зараженими на COVID-19, тому їх обов’язково треба захистити".

Керівник районної первинки Богдан Джалапин додає: «Наші краяни продовжують прибувати з-за кордону. Зараз більше 1000 осіб, близько 900 із них досі перебувають на самоізоляції. Засоби захисту ми закуповували з першого дня пандемії, але зараз вони вичерпуються. Тому допомога від Андрія Іванчука та фонду «Покуття» неабияк важлива».

 Нагадаємо, напередодні партію медичних засобів отримали Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня та Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр, які приймають хворих на коронавірусну інфекцію.

Станом на 8 травня в Івано-Франківській області вже зафіксовано 1078 випадків захворювання, серед яких 232 - випадки зараження у медичних працівників. Тому підтримка медиків необхідними засобами залишається пріоритетним завданням для Андрія Іванчука та благодійного фонду "Покуття".

 

 

 

 Нагадаємо, у перші дні карантину Андрій Іванчук разом з благодійним фондом «Покуття» забезпечив  респіраторними масками Коломийсько-Городенківський округ, а також всі райони Івано-Франківської області й окремо Коломийщину та Городенківщину засобами для дезінфекції громадських місць

До теми: Андрій Іванчук та фонд "Покуття" забезпечили цілу Івано-Франківщину медичними засобами. ФОТО

Медики Прикарпаття отримали від Андрія Іванчука та фонду "Покуття" велику партію засобів захисту. ВІДЕО