ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Ще п’ятьом районам області надав засоби захисту для медиків благодійний фонд Андрія Іванчука. ФОТО

Допомогу отримали центральні районні лікарні в Рогатині, Галичі, Тлумачі, Городенці та міська лікарня у Тисмениці.

В надійній упаковці лікарі з вдячністю прийняли вчора два види медичних рукавиць, захисні респіратори та тришарові одноразові маски, захисні комбінезони та прозорі захисні щитки на обличчя, йдеться у матеріалі Прикарпатської інформаційної корпорації.

«Підтримку насамперед опорних медустанов, що приймають хворих з підозрою на коронавірус, зініціював народний депутат України Андрій Іванчук, який ще на початку пандемії спрямував діяльність благодійного фонду «Покуття» на допомогу медичним працівникам області. Кілька днів тому ми передали велику кількість захисних засобів на Івано-Франківський обласний аптечний склад, звідки вони розподілені між обласним фтизіоцентром та інфекційною лікарнею. Вчора Фонд підтримав захисними засобами медиків п’яти районних та міської лікарень. В цілому «Покуття» доставить медичні товари у 30 лікувальних закладів Прикарпаття», – сказала менеджер БФ «Покуття» Олена Яремчук.

Вона також додала, що благодійну підтримку від Фонду “Покуття” раніше отримали лікарні Коломийського району та центри первинної медико-санітарної допомоги у Нижньовербізькій та Матеївецькій ОТГ.

Вчора, подолавши 280 кілометрів шляху, працівники Фонду доставили двома машинами актуальний вантаж медичним закладам першої та другої ліній приймання хворих із підозрою на COVID-19. Це центральні районні лікарні у Рогатині, Галичі, Тлумачі, Городенці та міська лікарня у Тисмениці.

Найближчим часом дивіться у ПІК відеорепортаж про цю незвичайну подорож.

В понеділок, 11 травня, на благодійному маршруті «Покуття» будуть Надвірна, Долина, Калуш, Рожнятів, Богородчани.

Нагадаємо, що загалом Благодійний Фонд «Покуття» допоможе засобами захисту тридцятьом медичним закладам Прикарпаття. Зокрема, районним лікарням, обласній інфекційні лікарні, пологовому будинку, госпіталю ветеранів війни, центрам первинної медико-санітарної допомоги, станції екстреної медичної допомоги.

Як повідомляли, напередодні засоби захисту від Андрія Іванчука та фонду "Покуття" отримали медики Коломийщини.

До теми: Медики Прикарпаття отримали від Андрія Іванчука та фонду "Покуття" велику партію засобів захисту. ВІДЕО