ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Медики ще трьох міст Івано-Франківщини отримали засоби захисту від Андрія Іванчука та фонду "Покуття". ФОТО, ВІДЕО

Медики ще трьох міст Івано-Франківщини отримали засоби захисту від Андрія Іванчука та фонду "Покуття" в рамках масштабної акції, яка охопить майже 30 лікарень цілої області.


Цього разу партію масок, рукавичок, захисних щитків та костюмів від народного депутата Андрія Іванчука завезли у Верховинську, Снятинську та Косівську центральні районні лікарні. Загалом допомогу вже отримали понад 20 лікарень області.

Нагадаємо, раніше партію засобів захисту для медичних працівників передали в обласний аптечний склад, звідки їх розподілили між обласним фтизіоцентром та інфекційною лікарнею.


Засоби захисту для медиків вже отримали десять медичних закладів Коломиї, Нижньовербізької та Матеївецької ОТГ, центральні районні лікарні у Рогатині, Галичі, Тлумачі, Городенці, Отинії та міська лікарня у Тисмениці. Також волонтери завезли засоби медичного захисту в Долину, Калуш і Рожнятів.


Загалом медичні засоби від Андрія Іванчука отримають майже 30 прикарпатських медзакладів.


Як відомо, внаслідок COVID-19 Прикарпаття постраждало чи не найбільше в країні. Тому народний депутат України Андрій Іванчук ще на початку пандемії спрямував діяльність благодійного фонду «Покуття» на допомогу цілій Івано-Франківщині, а не лише Коломийсько-Городенківському округу. У перші дні карантину Андрій Іванчук разом з благодійним фондом «Покуття» забезпечив  респіраторними масками Коломийсько-Городенківський округ, а також всі райони Івано-Франківської області й окремо Коломийщину та Городенківщину - засобами для дезінфекції громадських місць


Підписуйтесь на нас у Facebook Дзеркало медіа
Тelegram https://t.me/dzerkalomedia 
та Instagram https://www.instagram.com/dzerkalo.media/, щоб отримувати перевірені й оперативні новини