ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломийська влада і медики - про кисень від фонду "Покуття" Андрія Іванчука. ВІДЕО

З минулого року лікарні Прикарпаття безкоштовно отримують від благодійного фонду "Покуття" Андрія Іванчука рідкий кисень для лікування хворих.

Українським медзакладам доводиться кисень купувати, а лікарні Івано-Франківщини, зокрема Коломийська ЦРЛ, отримують кисень безкоштовно.

Як наголошує генеральний директор Коломийської ЦРЛ Андрій Кошкін, хворим на коронавірус перш за все потрібен кисень. У Коломийській ЦРЛ укладена угода з Львівським хімзаводом, але нещодавно через несправності завод зупинився і кисню не було взагалі.

"Ми вдячні фонду "Покуття", який вже майже пів року допомагає вирішити питання щодо забезпечення киснем і нам надають кисень безкоштовно. Це колосальна допомога", - зазначає Кошкін.

Детальніше про допомогу Андрія Іванчука Коломийській ЦРЛ дивіться у відео.

Як повідомляли, раніше з проханням допомогти з киснем для лікарень обласного центру до Андрія Іванчука звернувся голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків, а також депутатка-мажоритарниця від обласного центру Оксана Савчук.

Додамо, що минулого року Андрій Іванчук  організував регулярну поставку безкоштовного медичного кисню, який виготовляє завод «Карпатнафтохім», у три лікарні Прикарпаття - Коломийську, Городенківську та Калуську ЦРЛ. А вже у березні, крім вищезгаданих лікарень, 16 тонн кисню отримали Івано-Франківська обласна клінічна лікарня та Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня.

Вже з перших днів поширення недуги в Україні з ініціативи засновника Андрія Іванчука  фонд «Покуття» спрямував свою діяльність на допомогу області в боротьбі з пандемією. Тоді ж було закуплено 100 000  засобів  захисту для медиків понад 30 медустанов Прикарпаття. Також Андрій Іванчук безкоштовно забезпечив область дезінфікуючим розчином для обробки громадських місць. Крім того, фонд забезпечив прикарпатських вчителів і вихователів  захисними щитками (25 000 штук).

До теми: "Це було питання життя людей", - гендиректор обласної лікарні - про кисень від фонду "Покуття" Андрія Іванчука. ВІДЕО 

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків - про безкоштовний кисень від фонду “Покуття” Андрія Іванчука. ВІДЕО

Фонд "Покуття" Андрія Іванчука забезпечує киснем лікарні декількох областей України

Завдяки Андрієві Іванчуку лікарні Хмельниччини отримали довгоочікуваний кисень

Кисню залишилося на пів доби: фонд "Покуття" Іванчука терміново відвантажив 2 тонни кисню для Рожнятівської ЦРЛ

Івано-Франківська ЦМКЛ знайшла надійного постачальника кисню для хворих на Covid-19

Читайте такожРік коронавірусу для фонду "Покуття" Андрія Іванчука. ВІДЕО