ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Фонд "Покуття" передав захисні щитки освітянам П'ядицької, Нижньовербізької та Печеніжинської ОТГ. ФОТО

Як повідомляли, триває акція Благодійного фонду "Покуття" із забезпечення вчителів та вихователів області захисними щитками. Так днями засоби захисту передали освітянам П'ядицької, Нижньовербізької та Печеніжинської ОТГ.
 
Нагадаємо, такі ж щитки вже отримали освітяни Калущини, зокрема Верхнянська, Витвицька, Войнилівська, Новицька об'єднані територіальні громади і місто Калуш, а також Городенківський,  Галицький, Рогатинський райони, м. Бурштин, Більшівецька і Букачівська ОТГ.
 
Під час  карантину БФ «Покуття» не припинив свою роботу. З березня діяльність фонду спрямували на допомогу цілій області у боротьбі з коронавірусом. Зокрема прикарпатські медики отримали від фонду і його засновника Андрія Іванчука 100000 одиниць захисту (маски, респіратори, захисні костюми, рукавички тощо). Також цілу область забезпечили  розчином для дезінфекції громадських місць.

Через пандемію всі традиційні й заплановані раніше проєкти перевели в онлайн формат. Це конкурс світлин біля фонтана, а також конкурс малюнків "Великдень очима дітей".


Попри карантин, фонд «Покуття» крок за кроком втілює  заплановані проєкти: будує фонтан у Городенці, продовжує комп’ютеризацію шкіл краю тощо.