ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Фонд "Покуття" передав освітянам Городенківщини захисні щитки. ФОТО

 Благодійний фонд "Покуття", створений з ініціативи Андрія Іванчука, продовжує допомагати Прикарпаттю в боротьбі з коронавірусом. В умовах зростання захворюваності на "ковід" фонд  забезпечує вчителів та вихователів області захисними щитками.
Раніше такі щитки отримали освітяни Калущини. Сьогодні засоби індивідуального захисту передали на Городенківщину, повідомляють на сторінці фонду.  

Як писало "Дзеркало", під час  карантину БФ «Покуття» не припинив свою роботу. З березня по травень діяльність фонду спрямували на допомогу цілій області у боротьбі з коронавірусом. Зокрема прикарпатські медики отримали від БФ «Покуття» 100000 одиниць захисту (маски, респіратори, захисні костюми, рукавички тощо). Також цілу область забезпечили  розчином для дезінфекції громадських місць.

Через пандемію всі традиційні й заплановані раніше проєкти були переведені в онлайн формат. Це конкурс світлин біля фонтана, а також конкурс малюнків "Великдень очима дітей".

Засновник фонду «Покуття» Андрій Іванчук наголосив, що фонд, як і всі українці, не мають іншого шляху, як повернутись до звичного життя.

Таким чином «Покуття» поетапно втілює  заплановані проєкти: будує фонтан у Городенці, продовжує комп’ютеризацію шкіл тощо.

Читайте також: Фонд "Покуття" до свята Покрови і Дня захисника України привітав військових і ветеранів

Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.