ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Андрій Іванчук: "В нас немає іншого шляху, ніж повернутися до звичного життя"

Українці поступово повертаються до звичного життя. Роботу починають відновлювати все більше сфер бізнесу, організації та інші установи. Продовжує втілювати проєкти, які через пандемію було призупинено, й благодійний фонд «Покуття».


За час карантину народний депутат Андрій Іванчук і заснований ним у 2015 році благодійний фонд «Покуття» спрямували діяльність на допомогу Івано-Франківській області. Вже у перші дні карантину команда фонду доставила в лікарні Коломийщини та Городенківщини респіраторні маски. Респіраторні маски для лікарень Коломийщини й Городенківщини


Також Андрій Іванчук забезпечив Івано-Франківщину засобами для дезінфекції громадських місць.Розчин для дезінфекції громадських місць 


Близько 30 медичних закладів Івано-Франківської області отримали від Андрія Іванчука та фонду «Покуття» засоби індивідуального захисту для медиків.Медик міряє захисний костюм 


100 тисяч одиниць засобів захисту волонтери фонду розповсюдили серед усіх 12-ти опорних пунктів та інших районних лікарнень області.


  


Окрім цього, фонд не відмовився від проведення традиційних акцій, хоча й у  незвичний спосіб. Зокрема, щорічний конкурс малюнків «Великдень очима дітей – 2020» і фото біля фонтана провели онлайн.Цьогорічні переможці конкурсу світлин біля фонтана


Через заборону скупчення людей, нагородження теж не буде таким масштабним, як минулого року, але організатори все ж планують провести його офлайн із дотриманням усіх правил карантину.


Також діти полеглих героїв АТО отримали щорічну допомогу від фонду «Покуття». Традиційно на Великдень Андрій Іванчук особисто вітав зі святами дітей. Цього року акція відбулась без особистої зустрічі.


Минулого тижня в Коломиї після зимової перерви запрацював фонтан «Водограй любові». Традиційно його вмикають перед Великодніми святами, однак цього року народний депутат Андрій Іванчук звернувся до влади міста з проханням відтермінувати запуск через пандемію. Коли уряд оголосив про перші послаблення карантину, фонтан знову відновив роботу. Щоб захід пройшов максимально безпечно, подію не анонсували.


 


Та, незважаючи на це, команда благодійного фонду «Покуття» передбачила ймовірність скупчення перехожих біля фонтана та прийняла рішення забезпечити присутніх безкоштовними одноразовими масками.Поступово діяльність відновиться до звичного ритму й до кінця року заплановане буде втілено. Зокрема, триває робота над проєктною частиною документації по фонтану в Городенці. Отже, незабаром розпочнуться й будівельні роботи. Запуск фонтана відбудеться трохи пізніше, ніж планувалось, але проєкт не скасовано.


Перенесено й проєкт комп’ютеризації шкіл, який був запланований на 2020 рік.


«Все те, що ми задумали, незважаючи на певну затримку, все буде втілено, - каже засновник фонду Андрій Іванчук. - Всі традиційні заходи також будуть відновлені. В нас немає іншого шляху, ніж повернутися до звичного життя».


Цього року благодійний фонд відзначає своє 5-річчя. Слідкуйте за новинами фонду в соціальній мережі Facebook.