ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Коломиї запустили «Водограй любові»

Після зимової перерви відновив свою роботу фонтан «Водограй любові». Цьогоріч подія не набула звичного масштабу: на запуску були присутні тільки міський голова, представники комунальних служб, які контролювали справність фонтану, та коломияни, що проходили повз. Традиційно з сім’єю завітав і народний депутат України Андрій Іванчук.

На початку тижня в дію вступили перші відчутні послаблення карантину. Це стало поштовхом для того, щоб відновити роботу фонтану в центрі міста, каже мер міста Ігор Слюзар:

- В зв’язку з карантином, цього року ми порушили традицію: не запускали фонтан «Водограй любові» перед Великодніми святами. Зараз уже багато коломиян прогулюються містом і ми б хотіли просто ввімкнути фонтан – це не несе загрози для здоров’я мешканців міста.

Раніше Андрій Іванчук і заснований ним благодійний фонд «Покуття» проводили акції та конкурси, пов’язані з запуском фонтану.  Сьогодні фонтан ввімкнули без жодних заходів. Але команда благодійного фонду «Покуття» передбачила: існує ймовірність скупчення людей, тому безкоштовно пропонувала одноразові маски перехожим на час проведення запуску «Водограю любові».

- Відкриття фонтану – це символ того, що ми поступово повертаємося до звичного життя, - каже Андрій Іванчук. – Люди змучилися перебувати на карантині, але я переконаний, що розслаблятися ще надзвичайно рано.

Народний депутат висловив сподівання на те, що коломияни й надалі зберігатимуть дистанцію та дбатимуть про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких, особливо тих, хто перебуває в зоні ризику. Щодо проєктів благодійного фонду «Покуття» - поступово все заплановане реалізують, продовжує Андрій Іванчук:

- Коронавірус вніс корективи в життя всіх підприємств і кожного українця зокрема. Торкнувся він і благодійного фонду «Покуття». Багато акцій відкладено, але поступово, як і все навколо, ми повертатимемося до звичного режиму роботи.

Відновлять і традиційні заходи, пообіцяв народний депутат. Зокрема, незабаром відбудеться нагородження переможців щорічних конкурсів «Великдень очима дітей» і фото біля фонтану. Всі оновлення фонд висвітлює на сторінці в соціальній мережі Facebook.

Читайте також: Андрій Іванчук та фонд "Покуття" передали 100 тисяч одиниць засобів захисту медикам Прикарпаття. ФОТО, ВІДЕО