ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Благодійний фонд "Покуття" продовжує комп'ютеризацію шкіл краю. ФОТО

Благодійний фонд "Покуття"  (засновник - Андрій Іванчук) продовжує комп'ютеризацію шкіл Коломийщини й Городенківщини.

Так днями ще чотири школи Городенківського району отримали від фонду нові комп'ютери. Це Луківський НВК, Поточищенська, Семаківська та Чернятинська школи.

Наступними техніку від фонду отримають школи Коломийщини - Раківчика та КорничаСертифікати на комп'ютерні класи керівники шкіл отримали минулого року від засновника фонду Андрія Іванчука.

До слова, під час  карантину БФ «Покуття» не припинив свою роботу. З березня по травень діяльність фонду спрямували на допомогу цілій області у боротьбі з коронавірусом. Зокрема прикарпатські медики отримали від БФ «Покуття» 100000 одиниць захисту (маски, респіратори, захисні костюми, рукавички тощо). Також цілу область забезпечили  розчином для дезінфекції громадських місць.

Через пандемію всі традиційні й заплановані раніше проєкти були переведені в онлайн формат. Це конкурс світлин біля фонтана, а також конкурс малюнків "Великдень очима дітей".

Засновник фонду «Покуття» Андрій Іванчук наголосив, що фонд, як і всі українці, не мають іншого шляху, як повернутись до звичного життя.

Таким чином «Покуття» поетапно втілює  заплановані проєкти: будує фонтан у Городенці, продовжує комп’ютеризацію шкіл тощо.

Читайте також: Благодійному фонду "Покуття" 5 років: комп’ютеризація шкіл

Фонд "Покуття" відзначає перше п’ятиріччя: втілені акції та плани на майбутнє. ФОТО

Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.