ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

БФ "Покуття" передав освітянам Калущини захисні щитки. ФОТО

15 жовтня заступник генерального директора ТОВ «Карпатнафтохім» Ярема Рудик  вручив голові Калуської РДА Жанні Табанець, першому заступникові голови райдержадміністрації Оксані Канюці та завідувачу сектору освіти, молоді та спорту РДА Любові Паньків 200 захисних щитків. Їх передадуть у заклади освіти району для вчителів.

Акцію проведено за підтримки благодійного фонду народного депутата України Андрія Іванчука «Покуття», повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

"Варто зазначити, що останнім часом подібні акції благодійний фонд проводить у багатьох куточках Прикарпаття задля мінімізації ризиків, пов’язаних із поширенням коронавірусної інфекції", - йдеться у повідомленні.

Як писало "Дзеркало", під час  карантину БФ «Покуття» не припинив свою роботу. З березня по травень діяльність фонду спрямували на допомогу цілій області у боротьбі з коронавірусом. Зокрема прикарпатські медики отримали від БФ «Покуття» 100000 одиниць захисту (маски, респіратори, захисні костюми, рукавички тощо). Також цілу область забезпечили  розчином для дезінфекції громадських місць.

Через пандемію всі традиційні й заплановані раніше проєкти були переведені в онлайн формат. Це конкурс світлин біля фонтана, а також конкурс малюнків "Великдень очима дітей".

Засновник фонду «Покуття» Андрій Іванчук наголосив, що фонд, як і всі українці, не мають іншого шляху, як повернутись до звичного життя.

Таким чином «Покуття» поетапно втілює  заплановані проєкти: будує фонтан у Городенці, продовжує комп’ютеризацію шкіл тощо.

Читайте також: Фонд "Покуття" до свята Покрови і Дня захисника України привітав військових і ветеранів

Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.