ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Лікарні Прикарпаття отримали від фонду "Покуття" Андрія Іванчука 375 тонн кисню на понад 5 млн грн

За останні місяці фонд передав лікарням Коломиї, Городенки і Калуша 375 тонн кисню на суму понад 5 млн грн, повідомляють на сторінці фонду у фейсбук. 
 
"Всі сили фонду "Покуття" надалі спрямовані на допомогу області у протистоянні з недугою - це незмінне рішення засновника фонду Андрія Іванчука. Дякуємо заводу Карпатнафтохім Калуш за співпрацю, а всім лікарям за їхню надважливу роботу.
Боремось далі", - йдеться у дописі.
Додамо, що ситуація в прикарпатських лікарнях залишається критичною. Лютий став піковим місяцем за кількістю нових хворих  в області. Кількість кисневозалежних теж значно зросла. Лікарні переповнені пацієнтами, подекуди хворі лежать у коридорах на списаних ліжках. Медики розповідають, що люди хворіють по другому колу і важче

 
Як писали раніше, з ініціативи засновника фонд «Покуття» з перших днів поширення недуги в Україні спрямував свою діяльність на допомогу області в боротьбі з пандемією. На початку пандемії було закуплено та передано 100 000  засобів  захисту для медиків понад 30 медустанов Прикарпаття. Також Андрій Іванчук безкоштовно забезпечив область дезінфікуючим розчином для обробки громадських місць. Крім того, фонд забезпечив прикарпатських вчителів і вихователів  захисними щитками (25 000 штук).
 
Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.