ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Фонд "Покуття" Андрія Іванчука забезпечує киснем лікарні декількох областей України

Протягом останнього року благодійний фонд «Покуття» з ініціативи засновника Андрія Іванчука  спрямував усі сили на допомогу Прикарпаттю в боротьбі з пандемією. Чи не найважливішим напрямком допомоги стало забезпечення лікарень киснем, який виробляє «Карпатнафтохім».

Попри деяке зменшення захворюваності на Прикарпатті, у лікарнях області перебуває багато пацієнтів, які потребують кисневої терапії. Останнім часом зросла й кількість звернень до благодійного фонду від медзакладів не тільки Івано-Франківської, а й інших областей з проханням забезпечити їх киснем, адже від цього залежить життя і здоров’я пацієнтів.

Дотепер газоподібним киснем лікарні західних областей забезпечував Львівський хімічний завод напряму або через «Львівкисень», який є найпотужнішим постачальником кисню у Західному регіоні. Проте впродовж останніх 14 днів несправності виробничого характеру на підприємстві-виробнику стали причиною постійних затримок у доставці кисню, що, зі слів медиків,  може  призвести до негативних наслідків для життя і здоров’я кисневозалежних пацієнтів.

 У деяких регіонах України медичного кисню для хворих на ковід бракує. Так вже в березні кисень від фонду, який виготовляє «Карпатнафтохім», отримали лікарні Тернополя, Києва та Хмельницького. За перший місяць весни передано близько 200 тонн медпрепарату, а загалом від початку акції - майже 500 тонн.

Зараз кисень від фонду отримують 9 лікарень не лише з Прикарпаття, а й інших областей. Зокрема,  фонд безкоштовно забезпечує киснем Коломийську, Городенківську та Калуську ЦРЛ, а віднедавна - Івано-Франківську обласну клінічну лікарню та Івано-Франківську центральну міську клінічну лікарню.

До благодійного фонду продовжують надходити звернення  з інших міст та областей. Фонд Покуття у співпраці з Карпатнафтохімом робить усе можливе, щоб задовольнити потреби медзакладів.

Як писали раніше, з ініціативи засновника фонд «Покуття» з перших днів поширення недуги в Україні спрямував свою діяльність на допомогу області в боротьбі з пандемією. Було закуплено та передано 100 000  засобів  захисту для медиків понад 30 медустанов Прикарпаття. Також Андрій Іванчук безкоштовно забезпечив область дезінфікуючим розчином для обробки громадських місць. Крім того, фонд забезпечив прикарпатських вчителів і вихователів  захисними щитками (25 000 штук).
Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.