ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У грудні лікарні Прикарпаття отримали від фонду "Покуття" кисню на 1 мільйон гривень

Як писали раніше,  Благодійний фонд «Покуття», створений з ініціативи Андрія Іванчука, безкоштовно забезпечує три ЦРЛ області - Коломийську, Калуську та Городенківську  - рідким киснем, який виробляє  «КАРПАТНАФТОХІМ».

Це дозволяє лікарням суттєво економити кошти, адже під час пандемії потреба у кисні збільшилася у рази. Так у грудні завдяки фонду лікарні отримали 75 тонн препарату вартістю приблизно 1 мільйон гривень, адже на ринку ціни за тонну медичного кисню коливаються в межах 13-14 тис. гривень.

Крім того, за перші два тижні січня  для потреб Калуської ЦРЛ було відвантажено 12,7 тонни кисню,  Городенківської - 18 тонн,  Коломийської -  15 тонн.

Благодійний фонд «Покуття» з ініціативи засновника Андрія Іванчука з перших днів поширення недуги в Україні спрямував свою діяльність на допомогу області в боротьбі з пандемією.

Так, було закуплено та передано 100 000  засобів індивідуального захисту для медиків понад 30 медустанов Прикарпаття.

На початку пандемії Андрій Іванчук безкоштовно забезпечив область дезінфікуючим розчином для обробки громадських місць. Крім того, фонд забезпечив прикарпатських вчителів і вихователів  захисними щитками (25 000 штук).

Попри це, вдалося втілити низку запланованих на цей рік проєктів: чотири школи Городенківщини та дві Коломийщини отримали комп’ютерні класи; у середмісті Городенки завершили основний етап з будівництва фонтана, відкриття якого через пандемію перенесли на 2021 рік; дитсадки у Чернелиці і Лісному Хлібичині отримали  дитячі майданчики; відбулися всі щорічні акції до Великодня, щоправда, в онлайн форматі.

Також фонд надав матеріальну допомогу на покращення побутових умов військовій частині в Коломиї, а також замінив вікна у їдальні військової частини в Корничі.

До того ж у рамках  щорічної акції до свята Миколая фонд приготував 15 000 подарунків, а діти полеглих в АТО героїв отримали щорічну допомогу. 

До теми: Лікарні Прикарпаття продовжують отримувати кисень від фонду "Покуття" Андрія Іванчука 

Читайте також: Багатодітна сім'я з Нижнього Вербіжа отримала від БФ "Покуття" комп'ютер. ВІДЕО 

Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.