ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Дитсадок у Чернелиці на Городенківщині отримав від фонду "Покуття" дитячий майданчик. ФОТО

Цієї осені дитячий садок у Чернелиці на Городенківщині отримав від благодійного фонду "Покуття", заснованого народним депутатом Андрієм Іванчуком, дитячий майданчик.
Таким чином, старий майданчик доукомплектували новими позиціями, повідомляють на сторінці фонду.
Цього року це другий ігровий майданчик, який вдалось подарувати. До цього схожу допомогу отримав дитячий садок в Лісному Хлібичині на Коломийщині.
Від початку року багато проектів довелося відтермінувати або перенести, оскільки засновник фонду Андрій Іванчук скерував діяльність фонду на допомогу області в боротьбі з пандемією.
Понад 100 000 одиниць захисту отримали медики в період браку цих товарів на ринку та 25 000 захисних щитків було передано освітянам, які продовжують освітній процес у складний час. Також лікарні в Коломиї, Городенці та Калуші продовжують отримувати кисень для лікування хворих.
Незважаючи на всі виклики 2020 року, паралельно вдалося втілити й раніше заплановані проекти, серед яких будівництво фонтана (будівельний етап), комп'ютеризація шкіл Городенківщини та Коломийщини, допомога військовим, масштабне свято Миколая тощо.
Нагадаємо, за роки діяльності фонду облаштовано 40 дитячих і спортивних майданчиків біля храмів та шкіл Коломийщини та Городенківщини.
Читайте також:  БФ "Покуття" передав дарунки дошкільнятам і першокласникам Коломийської громади. ФОТОРЕПОРТАЖ

Отець Ігор Левицький: «Добро робити просто!»

Вихователі та діти Городенківського дитячого садочка "Зірочка" подякували за солодкі пакуночки Благодійному Фонду "Покуття"

15000 солодких дарунків на Миколая: завершилася традиційна акція фонду "Покуття" Андрія Іванчука. ВІДЕО

Фонд "Покуття" відзначає перше п’ятиріччя: втілені акції та плани на майбутнє. ФОТО

Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.