ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

15000 солодких дарунків на Миколая: завершилася традиційна акція фонду "Покуття" Андрія Іванчука. ВІДЕО

15 000 дарунків від благодійного фонду "Покуття" на чолі із засновником, народним депутатом України Андрієм Іванчуком, волонтери розвезли всім дошкільнятам, першокласникам, а також у сиротинці, церкви та у геріатричні будинки Коломийщини і Городенківщини.


Одними з перших завітали до територіальних громад Коломийщини. Побували у коломийських садочках, йдеться у сюжеті ТРК РАІ.


Директорка дошкільного закладу  "Орлятко" Ольга Томащук каже: "Ми щиро вдячні фонду "Покуття" та Андрію Іванчуку за турботу про найменших - наших дошкільнят. Нехай Господь віддячить вам сторицею!".


У Коршеві доброчинці потішили мешканців геріатричного пансіонату, а також не оминули й інтернат у Печеніжині.


А ще у фонді подбали про медиків, адже зараз вони борються з коронавірусною інфекцією. 


"Фонд не забув про всіх медиків Коломийської громади - Коломийської ЦРЛ, пологового, інфекційної та інших", - зазначає голова БФ "Покуття" Уляна Мандрусяк.


Зі слів медичного директора Коломийської ЦРЛ Віктора Бойка, вони не розраховували на таку велику кількість подарунків. Замість 100 пакунків вони отримали майже 800, тож тепер свято прийде в кожну медичну родину.


Через велику кількість дарунків акція тривала кілька днів.  


 Детальніше дивіться у сюжеті.Нагадаємо, згадану акцію фонд "Покуття", заснований народним депутатом Андрієм Іванчуком, проводить уже шостий рік поспіль.

Цього року через пандемію левову частку діяльності фонду з ініціативи засновника спрямували на допомогу Прикарпаттю в боротьбі з коронавірусом.

Так, було закуплено та передано 100 000  засобів індивідуального захисту (щитки, костюми, рукавиці, маски) для медиків понад 30 медустанов Прикарпаття.


На початку пандемії Андрій Іванчук безкоштовно забезпечив населені пункти Прикарпаття дезінфікуючим розчином для обробки місць громадського скупчення.


У рамках нещодавньої акції фонд  забезпечив вчителів та вихователів області щитками (25 000 одиниць), які є надійнішими засобами захисту  та рекомендовані до використання МОЗ України. Крім того, за сприяння благодійного фонду «Покуття» три лікарні Прикарпаття - Коломийська, Городенківська і Калуська ЦРЛ -  безкоштовно отримують медичний кисень, який виробляє «Карпатнафтохім».


Попри це, вдалося втілити низку запланованих на цей рік проєктів: чотири школи Городенківського району та дві Коломийського отримали комп’ютерні класи; у середмісті Городенки завершено основний етап з будівництва фонтана, відкриття якого через пандемію перенесли на 2021 рік; відбулися всі щорічні акції до Великодня, щоправда, в онлайн форматі.


Також фонд надав матеріальну допомогу на покращення побутових умов військовій частині в Коломиї.


До теми: БФ "Покуття" передав дарунки дошкільнятам і першокласникам Коломийської громади. ФОТОРЕПОРТАЖ