ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Пішохідна доступність до школи має складати 750 метрів, до дитсадка- 300 м, - Лев Парцхаладзе

Відповідно до нових державних будівельних норм щодо містобудування, пішохідна доступність до найближчої школи має складати 750 м, а до дитсадка — 300 м.


Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе, інформує Освіта.ua.


За його словами, відповідні норми мають на меті забезпечення мешканців цих будинків необхідною соціальною інфраструктурою.


"Ми зробили більш жорсткі норми для розміщення дитячих садочків та шкіл. На 1000 жителів повинно бути 38 місць у дитячому садочку та 135 місць у школах.


Крім цього, ми зробили доступність для цих об’єктів. Для дитячого садочку радіус пішохідної доступності — до 300 м, для школи — максимум 750 м. І місцева влада має цього дотримуватися при видачі містобудівних умов", — відзначив він.


За словами заступника міністра, сьогодні близько 50% міських шкіл є переповненими, а діти навчаються в декілька змін.


"Ми розробили аналіз стосовно шкіл і дитсадків. Дуже жахливий стан у обласних містах, наприклад, Рівне, Івано-Франківськ, Вінниця. Школи переповнені", — сказав Парцхаладзе, наголосивши, що ще однією проблемою в цьому ключі є другі зміни у школах.


Нагадаємо: "Без співбесіди та обов'язкової шкільної форми": нові зміни для школярів