ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків - про безкоштовний кисень від фонду “Покуття” Андрія Іванчука. ВІДЕО

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків висловив вдячність благодійному фонду "Покуття" Андрія Іванчука за безкоштовний кисень для місцевих лікарень у скрутний час.

Нагадаємо, через несправності на Львівському хімзаводі, який раніше постачав кисень до лікарень, у прикарпатських медзакладах склалася критична ситуація з поставкою життєво важливого медпрепарату. Тоді з проханням про допомогу Руслан Марцінків звернувся до Андрія Іванчука, чий фонд вже п'ятий місяць поспіль безкоштовно забезпечує киснем кілька лікарень Івано-Франківської області.  

"Хочу подякувати благодійному фонду «Покуття» Андрія Іванчука за допомогу киснем. Коли в нас виникла проблема з поставкою кисню зі Львова, нам була дуже доречна допомога, - наголошує Марцінків. - Це якраз коли була найбільша кількість хворих і тоді благодійний фонд пішов назустріч і ми отримали  й отримуємо кисень, який сьогодні рятує життя іванофранківцям і жителям нашої області, тому що у франківських лікарнях лікуються не тільки жителі Івано-Франківська, а й цілої області. На жаль, дуже багато важких хворих, які потребують кисневого забезпечення і тому така співпраця з благодійним фондом є хорошим прикладом співпраці між народними депутатами України, між меценатами і органами місцевого самоврядування. Знаємо, що людина допомагає в скрутній ситуації, в біді, і ще раз хочеться подякувати саме за цю роботу".

Нагадаємо,  минулого року Андрій Іванчук  організував регулярну поставку безкоштовного медичного кисню, який виготовляє завод «Карпатнафтохім», у три лікарні Прикарпаття - Коломийську, Городенківську та Калуську ЦРЛ. У березні 16 тонн кисню отримали Івано-Франківська обласна клінічна лікарня та Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарні.

Зараз кисень від фонду отримують лікарні не лише з Прикарпаття, а й інших областей, зокрема медзаклади Хмельниччини.

До теми: Фонд "Покуття" Андрія Іванчука забезпечує киснем лікарні декількох областей України

Завдяки Андрієві Іванчуку лікарні Хмельниччини отримали довгоочікуваний кисень

Кисню залишилося на пів доби: фонд "Покуття" Іванчука терміново відвантажив 2 тонни кисню для Рожнятівської ЦРЛ

Івано-Франківська ЦМКЛ знайшла надійного постачальника кисню для хворих на Covid-19

Народна депутатка Оксана Савчук звернулася до Андрія Іванчука з проханням допомогти з киснем для франківських лікарень

Читайте такожРік коронавірусу для фонду "Покуття" Андрія Іванчука. ВІДЕО