ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Народна депутатка Оксана Савчук звернулася до Андрія Іванчука з проханням допомогти з киснем для франківських лікарень

До благодійного фонду «Покуття», заснованого Андрієм Іванчуком,  звернулася  депутат-мажоритарник від Івано-Франківська Оксана Савчук  з проханням допомогти з киснем для лікарень обласного центру.

«Ваша підтримка лікарень Прикарпаття та допомога з поставкою кисню допомагає громадянам швидше одужати та знову повернутися до нормального життя, - йдеться у зверненні. - Через епідемічну ситуацію з поширенням коронавірусу на Прикарпатті в лютому-березні заклади охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради потребували забезпечення киснем у зв’язку з різким зростанням кількості госпіталізованих пацієнтів».

Як зазначається, на даний час ситуація дещо стабілізувалася, проте щодня у стаціонарах КНП «Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради» та КНП «Міська клінічна лікарня №1 Івано-Франківської міської ради» є потреба кисневої терапії як основного життєво необхідного методу лікування для 200-400 пацієнтів у день.

Дотепер забезпечення газоподібним киснем закладів здійснювало АТ «Львівський  хімічний завод» напряму або через ТОВ «Львівкисень». Проте впродовж останніх 14 днів несправності виробничого характеру на підприємстві-виробнику стали причиною постійних затримок у доставці кисню, що може  призвести до негативних наслідків для життя і здоров’я кисневозалежних пацієнтів.

 «Тривалість існування даної проблеми – ризик відсутності кисню для пацієнтів у закладах охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради, що викликає занепокоєння та вжиття негайних заходів, - зазначає Оксана Савчук. - Знаю про Вашу небайдужість і благодійність фонду «Покуття» для медзакладів Прикарпаття. Як депутат-мажоритарник від міста Івано-Франківська звертаюся до Вас з проханням сприяти у вирішенні даної проблеми шляхом можливого безкоштовного забезпечення киснем КНП «Центральна міська клінічна лікарня» та КНП «Міська клінічна лікарня №1» для збереження життя і здоров’я пацієнтів жителів Івано-Франківської МТГ.

Дякуємо Вам за підтримку закладів охорони здоров’я Івано-Франківської міськоЇ ради в такий непростий час. Сподіваємося на тривалу і плідну співпрацю».

 

Згодом Оксана Савчук подякувала Андрієві Іванчуку за допомогу киснем лікарням Івано-Франківська:

Як повідомляли, напередодні з проханням допомогти з киснем для лікарень обласного центру до Андрія Іванчука звернувся голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків. 

Нагадаємо,  минулого року Андрій Іванчук  організував регулярну поставку безкоштовного медичного кисню, який виготовляє завод «Карпатнафтохім», у три лікарні Прикарпаття - Коломийську, Городенківську та Калуську ЦРЛ. У березні 16 тонн кисню отримали Івано-Франківська обласна клінічна лікарня та Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня.

Зараз кисень від фонду отримують 9 лікарень не лише з Прикарпаття, а й інших областей, зокрема  медзаклади Тернополя, Києва та Хмельницького.  

До теми: Фонд "Покуття" Андрія Іванчука забезпечує киснем лікарні декількох областей України 

Лікарні Прикарпаття отримали від фонду "Покуття" Андрія Іванчука 375 тонн кисню на понад 5 млн грн

 

Благодійний фонд "Покуття" Андрія Іванчука забезпечуватиме киснем ще дві лікарні Прикарпаття