Андрій Іванчук став “Почесним громадянином міста Коломиї”. ФОТО

Звання “Почесний громадянин Коломиї” цьогоріч присвоїли народному депутату, уродженцеві нашого міста Андрієві Іванчуку.

Вручення нагороди відбулося на головній сцені у середмісті під час урочистостей з нагоди Дня міста.

Дуже приємно отримати таку почесну відзнаку. Де б я не був, я завжди залишаюся коломиянином. Я завжди з Коломиєю. Ця нагорода – велика відповідальність для мене. Вручення відзнаки означає, що ми повинні надалі продовжувати наші проекти для рідного міста“, – зазначив пан Андрій після вручення йому нагороди.

Нагадаємо, рішення про присвоєння звання “Почесний громадянин Коломиї” народному депутату Андрієві Іванчуку прийняли 20 липня на сесії Коломийської міськради.

Це заможна людина, що має великий вплив на рівні Києва. Не всі депутати такого рівня визнають, звідки вони родом, а він це робить і допомагає”, – зазначив тоді міський голова Ігор Слюзар.

Також Андрію Іванчуку вручили медаль “За заслуги перед Гуцульщиною” за значний внесок у проведенні Міжнародного гуцульського фестивалю, що минулого тижня відбувся у Королівці.

Андрій Іванчук – український політик, народний депутат України, член партії “Народний фронт”, Голова Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, засновник благодійного фонду “Покуття”. За його ініціативи у середмісті Коломиї побудували світло-музичний фонтан, обладнали дитячі майданчики біля церков у місті і районі, комп’ютеризували всі школи та гімназію у місті та продовжують оснащувати сучасними комп’ютерами навчальні заклади у районі.

Також фонд втілює низку інших програм, долучається до культурних та мистецьких заходів.

Зокрема, до Дня міста доброчинці встановили дитячий майданчик біля сиротинця святого Миколая в Коломиї.