ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Коломиї на День закоханих визначали, «Хто зверху?» ФОТО

14 лютого в МПК «Народний дім» відбулося розважальне шоу «Хто зверху?» Команда хлопців змагалася проти команди дівчат. Перемогу отримали коломийські красуні.

Організатор шоу – Коломийська молодіжна рада. Захід, окрім розважальної мети, мав ще й благодійну: всі вилучені кошти за квитки молодь міста передасть на лікування Юрія Решетова з Чернівців.

- Я вдячний усім причетним до заходу, - розповідає Голова молодіжної ради Олег Вишиванюк. - Ми хотіли залишити суперництво між чоловіками та жінками на сцені. До того ж фактично всі глядачі вклали свій внесок у здоров’я хлопчика, який цього потребує.

Команди складалися з трьох учасників і капітана. Попередньо всіх їх Молодіжна рада представила в соціальних мережах. До чоловічої команди Ярослава Мартинюка ввійшли Сергій Іллюк, Володимир Васкул і Назарій Тодорів.

Жіночу команду очолила Марія Акуленко. Разом із нею за перемогу боролися Каріна Вишиванюк, Христина Михайлишин і Христина Куриляк.

За дотриманням правил строго спостерігав суддя. Глядачів теж розділили навпіл: по одну сторону сиділи прихильники чоловічої команди, по іншу – жіночої.

Завдання для учасників здебільшого були на кмітливість: відгадати та скласти слова з літер, розміщених на учасниках; відгадати назву фільму, який показує капітан; розмістити учасників протилежної команди за кількістю підписників або дописів в Інстаграмі тощо.

- Я раніше бачив цю гру на телебаченні й було бажання щось таке колись спробувати, - ділиться враженнями Ярослав Мартинюк. - Конкурси були цікавими як для гравців, так і для глядачів. Моя команда була активно-пасивною: ми були впевнені, що виграємо, а потім піддамося дівчатам – День закоханих, все-таки. Так і вийшло, скажу по-секрету (посміхається).

Найважчим завданням для Ярослава виявилося залізти в сумку-«кравчучку» й закритися на замок:

- Я по своїй комплекції туди й близько не влазив. Але загалом було весело.

Командир команди дівчат Марія Акуленко підкреслює, що ведучі, перш за все, намагалися зробити шоу максимально цікавим для глядачів. А власні враження описує так:

- Все дуже класно. Завдання не так складні, як потребували багато метушні. Але мені надзвичайно сподобалося, все пройшло круто. Мої дівчатка – молодці, ми доклали всіх зусиль, щоб перемогти.

Найскладнішим завданням для Марії було «Правда чи брехня» (один із учасників коменди розповідав реальну чи ні історію зі свого життя учаснику з протилежної команди, а той уже повинен був відгадати, правдива розповідь чи вигадана – ред.)

- Часом, коли людина розповідає історію, тобі складно зрозуміти, реальна вона чи ні, - каже Марія Акуленко.

Але попри всі труднощі всі залишилися задоволеними. Участь у шоу дівчата та хлопці пішли святкувати разом.

Окрім того, серед глядачів розіграли дві футболки від «Konyk Help», сертифікат на суші тощо. А головне – зібрали близько 3000 гривень для Юрія Решетова.

Читайте також: Віталій Бирчак - про поезію, кохання та "шафу цілей"

 

Юлія МАРЦІНОВСЬКА

Підписуйтеся на “Дзеркало Медіа” у Telegram, Facebook та Instagram і читайте важливі та цікаві новини Коломиї та Прикарпаття.