Міжнародний благодійний фонд “Покуття” завершив комп’ютеризацію всіх шкіл у Коломиї. ФОТОРЕПОРТАЖ

Міжнародний благодійний фонд “Покуття”, створений за ініціативи народного депутата Андрія Іванчука, завершив комп’ютеризацію всіх місцевих шкіл.

За понад рік існування фонду меценати забезпечили комп’ютерами в Коломиї десять шкіл та гімназію ім. Грушевського.

Як повідомляли раніше, комп’ютерні класи вже отримали учні СШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №5, ЗОШ №10, природничо-математичного ліцею та гімназії ім. М. Грушевського.

Сьогодні, у День св. Миколая, БФ “Покуття” відкрив комп’ютерні класи ще у п’ятьох коломийських школах – ЗОШ №3, ЗОШ №4, ЗОШ №6, ЗОШ №7 та ЗОШ №8.

ditu-informatuka

rozmova

vizut

“На початку року фонд поставив собі за мету оснастити комп’ютерними класами всі школи в місті і обіцяв, що ці роботи не будуть завершені, доки не забезпечить цим всю Коломию”, – розповідає засновник фонду Андрій Іванчук.

Як зазначив міський голова Ігор Слюзар, Коломия – перше місто в області, де всі школи оснащені сучасними комп’ютерними класами завдяки фонду “Покуття”.

dsc_8703

Вчитель інформатики ЗОШ №4 Віталій Галів розповідає, що комп’ютери в теперішніх умовах є нагальними для всебічного розвитку дітей. Торік для того, щоб забезпечити комп’ютерами клас, школа виділила кошти з власного фонду розвитку, які могла б витратити, до прикладу, на ремонт приміщень.

dsc_8766

“Але комп’ютери для дітей – це інвестиція в майбутнє, – наголошує Віталій Галів. – Це те, що нагальне у даних умовах розвитку. Тому такий подарунок, який нам зробив фонд “Покуття”, є дуже цінним на сучасному етапі. Мені, як і будь-якому вчителю, завжди втішно спостерігати, з яким настроєм діти заходять до класу. Ми можемо впевнено сказати, що наші учні не будуть комплексувати через те, що їхні ровесники з інших міст мають кращі знання з інформатики. Адже у школі їм надали всі необхідні знання”. 

Учениця 8 класу Аліна Давидова каже, що тепер вона та її однокласники матимуть ще більше змоги поглиблено вивчати інформатику.

dsc_8712

З нового року БФ “Покуття” започатковує олімпіади та конкурси з інформатики серед учнів, а також серед їхніх викладачів. А все для того, як зазначає Андрій Іванчук, щоб мотивувати до вивчення інформатики.

Тепер меценати фонду “Покуття” розпочинають комп’ютеризацію шкіл у Коломийському районі. Там вже отримала комп’ютерний клас Печеніжинська середня школа.

“На сьогодні ми прийняли рішення, що фонд розпочинає оснащення комп’ютерними класами навчальні заклади в районі, – каже Андрій Іванчук. – Зараз кожен пропонує свою школу. Але ми вирішили провести серед районних шкіл конкурс колядок. І ті три школи, які займуть призові місця, вже у січні отримають сучасні комп’ютерні класи”.

uchen

zagalna1

dsc_8720

Фото: Олександра ЩЕРБАКОВА-ОЛІЙНИК

Як повідомляли, до Дня св. Миколая Міжнародний фонд “Покуття” підбив підсумки конкурсу малюнків, до якого долучилися понад 400 дітей з цілої Коломийщини.

Читайте також: На День міста Коломия отримала у подарунок світло-музичний фонтан любові. ФОТОРЕПОРТАЖ+ВІДЕО