У Коломиї збудують водноспортивний комплекс за 140 млн грн за сприяння нардепа Андрія Іванчука. ФОТО

Як повідомлялося раніше, цьогоріч планується розпочати будівництво водноспортивного комплексу. Він мав би складатися з двох 25-метрових басейнів на шість доріжок, залів для боротьби і боксу, тренажерного залу, універсального ігрового залу з трибунами для глядачів, чотирьох закритих хардових тенісних кортів, гребного залу для байдарок і каное, малого басейну для навчання дітей плаванню та конференцзалу.

Водоспортивний комплекс будуватимуть на Співочому полі.

Загальна площа території –  1,25 га, з них 0,61 га – земля власності міста під старим басейном, а 0,64 га – земля в оренді фірми “ЮМАС”. Фірма погодилася передати свою земельну ділянку для зведення водноспортивного комплексу, тим паче, що вона має “спортивне” цільове призначення.

Повна вартість проекту – 140 мільйонів гривень. Таких грошей місто не має, тож майже 130 мільйонів виділить з фонду регіонального розвитку держава. Цьогоріч йдеться про понад 30 мільйонів.

Реалізовуватиметься проект через співфінансування: 90% вартості піде з державного бюджету, 10% – з міського.

Проект розрахований на два роки, тому у міському бюджеті на 2017 рік на це буде закладено 4,5 мільйона гривень.

За словами міського голови Ігоря Слюзара, допоміг, зокрема, Коломиї з виділенням коштів з держбюджету на будівництво водноспортивного комплексу народний депутат Андрій Іванчук.

“Територію в районі Співочого поля, де раніше розташовувався басейн, бачу, як “спортивне серце” Коломиї. Проект має бути успішно завершений за два роки. І коломиянам вже не доведеться говорити, що Коломиї потрібен басейн”, – зазначив в інтерв’ю “Дзеркалу Коломиї” Андрій Іванчук.

Роботи з проектування самого комплексу проводить київська фірма “АТМ”.

Як розповів “Дзеркалу Коломиї” заступник міського голови із земельних питань Олег Дячук, водноспортивний комплекс планують будувати в дві черги.

Перша черга – це два 25-метрові басейни та зали для боротьби і боксу. Друга черга – тренажерний зал, тенісні корти і т. д. Це заплановано для того, щоб можна було раніше увести в експлуатацію басейни і щоб мешканці змогли раніше цим користуватися”, – зазначив О. Дячук.

Читайте також: У Коломиї розпочалися геологорозвідувальні роботи на місці будівництва майбутнього басейну. ФОТО