ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Відомі коломияни вітають з Днем міста

Владика ВАСИЛІЙ – правлячий Архієрей Коломийської єпархії УГКЦ

«День міста припадає на Спаса, тобто Преображення. Для нас з вами є найважливіше – це кожен день, кожен рік перемінювати наше місто так, щоб воно ставало все кращим. Для цього щодень треба працювати, виконувати свої обов’язки, бути відповідальними за ті справи, які нам поручено церквою, державою, совістю. І тоді Господь Бог буде благословити. Нехай Пресвята Богородиця Мати Божа Неустанної Помочі продовжує далі огортати своїм милосердям, своїм Покровом наше місто і всіх тих, хто тут проживає і приїжджає».

Ігор СЛЮЗАР – міський голова

«Шановні коломияни, щиро вітаю вас з Днем міста. Бажаю достатку в родинах, здійснення всіх мрій. І всім нам бажаю миру. Нехай наше місто розвивається, квітне. Щоб наші діти і внуки бачили своє майбутнє у нашій Коломиї».

Ігор ІЛЬЧИШИН – депутат міської ради

«Дорогі коломияни, я щиро вітаю вас з Днем міста Коломиї, а також зі Святом Преображення Господнього! Цей день подвійно світлий і святковий, тому що в таке величне храмове свято наша Коломия відзначає 777-річчя. Нехай такими радісними будуть всі дні. Міцного здоров’я, достатку та добра в домі. Коломия – це особливе місто для кожного з нас, з яким ми тісно пов’язані, бо ми його продовження та наповнення. Для мене, Коломия – це, перш за все, рідні люди та пам’ятні місця, це писанкові вулиці й усміхнені коломияни. Бажаю нам всім берегти наше рідне місто: розвивати, поважати та цінувати його, адже тут нам жити!»

Василь АНДРУШКО – скульптор

«Шановні коломияни, часом ми навіть не усвідомлюємо, в якому місті живемо. Це прекрасне місто з європейськими рисами. Хочу підкреслити, що Коломия є культурним містом, оскільки в нас реалізовується багато прекрасних проектів мистецького, культурного та літературного життя. Коломия для мене дуже цінна, оскільки тут я сформувався як художник. Я зміг реалізувати свої проекти. Я б хотів побажати шановним співвітчизникам, щоб цей «дриґ» (є таке гуцульське слово) продовжувався далі»

Василь НАГІРНИЙ – краєзнавець

«У світі міст прекрасних так багато. Париж і Відень, Прага, Лондон, Рим. І тільки Коломия – справжнє свято. Навік зріднилися ми з ним. Тебе вітаю, місто світанкове, як гаснуть зорі у небесній млі. І теплий Спас у китицях святкових віншує добрий ранок на святій оцій землі. Віншую вас миром і любов’ю від нині за рік до наступного храмового свята в нашій рідній Коломиї».

Любомир ГЛУШКОВ – голова Коломийської районної держадміністрації

«Шановні коломияни, від щирого серця вітаю вас з великим святом Спаса, а також Днем міста. Бажаю щастя, здоров’я, добробуту. Щоб у кожній родині панував мир, злагода, Божа ласка і тепло. Нехай Господь Бог охороняє кожну родину, нашу рідну Україну. Процвітання, нашому місту, процвітання нашій Україні!»

Микола САВЧУК – письменник, гуморист, краєзнавець

«Половину свого життя я прожив в Коломиї. Тут я самоутвердився, став журналістом, письменником, артистом та краєзнавцем. І я хотів би, щоб у нашому місті щораз ставало більше культурних, освічених та мислячих людей. Щоб Коломия зберігала за собою статус культурно-мистецького міста. Хотілося б, щоб Коломия зберігала свою оригінальність та самобутність і щоб була збагачена сучасними цікавими проектами. Пам’ятаймо давню галицьку чудову приказку «Коломию гудьмо, а в Коломиї будьмо». Тому вітаю всіх з освяттям, з празником, з 777-річчям нашого міста».

Андрій ЛЯШЕНИК – директор Коломийського політехнічного коледжу НУЛП

«Що для мене Коломия? Це, в першу чергу, дім. Коломия нагадує кам’яницю з її історичним минулим, з її духом, з її потужністю, Коломия подарувала Україні багато науковців, багато поетів, багато письменників, творчих людей. І через це порівнювати Коломию з іншими містами України – важко. Хочу побажати коломиянам, щоб наше місто цвіло і розвивалося, щоб ми були в ньому щасливі».

Михайло ВОВК – громадський діяч, засновник «Drive for life fest», «VOVK Creative group»

«Привіт, Коломиє, місто можливостей, місто історії, місто розвитку і самовпевненості для кожного. Друзі, я вітаю щиро всіх нас, всіх вас з цим хорошим красивим святом, Коломиї 777 років! Вам тільки віри в себе і віри в те, що наше місто буде з кожним днем ставати все краще і краще. Коломия стане справжнім центром культури, традицій, туризму і містом, в якому насправді хочеться жити. З днем народження, Коломиє!»

Інна ЯКУБ’ЯК – головний спеціаліст відділу молоді та спорту міської ради

«Я люблю Коломию, перш за все, за ті відчуття та асоціації, які вона в мене викликає. Тут живуть близькі, рідні, дорогі мені люди. Тут відбувалися найкращі події в моєму житті. Тут пройшли мої студентські роки. Тут я працюю. Коломия виховала мене, зробила мене такою, як я є зараз. На День міста бажаю Коломиї розвитку, щоб вона процвітала. Також бажаю вдячних мешканців, які б турбувалися та піклувалися про неї».

Назарій ТОДОРІВ – директор Благодійної організації «БФ «Коник Хелп»

«Для мене Коломия – це, перш за все, люди. Люди, які ніколи не залишать вас у біді, які своїм талантом представляють нашу Коломию не тільки в Україні, але й по цілому світу. Коломия – це дійсно те затишне містечко, в яке хочеться приїздити знову і знову. Коломияни, я вітаю вас з Днем міста та бажаю нам всім, що ми були великою і дружною родина, бо коли ми разом – ми сильні!»