ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Коломийська міська рада оголосила конкурс на заміщення вакантних посад

Коломийським міським головою згідно зі статтею 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” оголошено конкурс на заміщення вакантних посад: 


-         головного спеціаліста відділу інформаційних технологій міської ради;


-         спеціаліста 1 категорії – бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради.


Про це повідомляється на сайті міської ради.


 Відповідно до Порядку проведення конкурсу та згідно з Типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад встановити кваліфікаційні вимоги до кандидатів: 


на посаду головногоспеціаліста відділу інформаційних технологійміської ради – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр. Стаж служби в органах місцевого самоврядування або державної служби не менше 3 років, або стаж роботи за фахом не менше 5 років, обов’язкове досконале знання персонального комп’ютера, технічного обслуговування комп’ютерної техніки, володіння державною мовою на рівні ділового спілкування;


на посадуспеціаліста 1 категорії – бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради – базова вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр у сфері економіки або бухгалтерського обліку. Без вимог до стажу роботи, вільне володіння комп’ютером, володіння державною мовою на рівні ділового спілкування.


Згідно з чинним порядком заміщення вакантних посад конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції” та законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.


         Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у відділ кадрів документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку державного службовця з додатками; одну фотокартку розміром 4×6; копії документів про освіту; копію документа, що посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). Подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік здійснюється згідно із Законом України "Про запобігання корупції" шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.


До документів можна подати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.


         Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.


Подати заяву та інші документи, а також одержати необхідні бланки і перелік питань на іспит можна за адресою: м.Коломия, проспект Михайла Грушевського, 1, каб. №22, тел.5-04-58.


 


Документи приймаються до 16.09.2019р.