ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У середмісті Городенки триває капітальний ремонт пішохідної зони. ФОТО

Святкування у Городенці закінчилися, а масштабна реконструкція центральної частини і спорудження нової пішохідної зони триває. 


Нагадаємо, кошти на ці роботи виділили з державного бюджету за сприяння народного депутата України Андрія Іванчука.


Фотозвіт про хід робіт опублікували на сторінці Городенківської міської ради.

Як повідомляли, 28 серпня Городенка отримала до свого 500-річчя від Андрія Іванчука і заснованого ним фонду "Покуття" подарунок - світло-музичний фонтан "Перлина Покуття".


Святкування Дня міста, зі слів містян і гостей, були наймасштабнішими за останні роки, а найбільш очікуваною подією стало урочисте відкриття водограю, оскільки центральна площа Городенки, як центру громади на 40 населених пунктів, до цього не мала жодної окраси та локації для відпочинку.


Нагадаємо, 5 років тому світло-музичний фонтан від Андрія Іванчука на День міста отримала Коломия. Відтак народний обранець пообіцяв спорудити водограй і в середмісті Городенки і дотримав свого слова. 


«Городенківщина – це прекрасний край, це перлина Покуття, - зазначив на відкритті водограю Андрій Іванчук. – Кілька років тому я пообіцяв подарувати фонтан, але через пандемію терміни змістилися. Але шлях подолає той, хто йде… Ми сьогодні будемо свідками цього прекрасного дійства - Городенка отримає ще одну візитівку…»


 


До теми: Городенка отримає від Андрія Іванчука новозбудований світло-музичний фонтан та відреконструйоване середмістя. ФОТО


Що думають в Городенці про подарований Андрієм Іванчуком водограй. ВІДЕО