ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

ФОТО. У Коломиї нагородили найталановитіших учнів і вчителів

У Коломийському міському палаці культури "Народний Дім" відбулося свято "Обдарованість року 2019". 

Привітали юних талантів міський голова Ігор Слюзар, депутат обласної ради Сергій Коцюр,  голова благодійного фонду "Покуття" Уляна Мандрусяк, начальник Управління освіти Коломийської міської ради  Любомир Бордун, голова благодійної організації "Konyk Help" Назарій Тодорів та інші представники влади і духовенство.Вже більше десяти років коломийських учнів відзначають за високі досягнення у навчанні. Цьогоріч  нагороди отримали 160 талановитих дітей і їхніх наставників, з них - 10 переможців четвертого рівня, 63 - обласного рівня, 16 - Малої академії наук, 3 - конкурсу FLEX , а також близько 50 переможців різних творчих конкурсів та спортивних змагань.Основну частину коштів виділила міська рада. Обдаровані учні отримали одноразові премії, а також стипендії з бюджету міста:

- Число переможців росте з кожним роком. Сьогодні справді ціняться знання.  Я розумію, що ці діти підуть вчитися у найкращі навчальні заклади,  але вони точно повернуться на свою малу батьківщину. Як  приклад, завжди згадую нашого краянина, Андрія Іванчука, який зараз багато чого робить для Коломиї, - каже міський голова.Дітей- ерудитів благодійний фонд "Покуття’’ нагородив сертифікатами на придбання павербанків, підтверджуючи, що їхні знання завжди будуть оцінені:

- Ми віримо, що саме діти зі шкіл Коломиї завоюють велику славу для себе і  для всієї держави, - привітала молодь Уляна Мандрусяк.

Цього року Управління освіти Коломийської міської ради започаткували ще одну номінацію - "Випускник року". Переможця обрали шляхом інтернет-голосування, співставивши з рішенням експертної комісії. БФ "Покуття" підготував подарунки й для цієї номінації.- Ми до свята обдарованості готувалися дуже давно - відколи розпочався старт цьогорічних олімпіад, конкурсів, турнірів - адже кожен керівник закладу з нетерпінням чекав результатів і вболівав за ваші успіхи, - розповів Любомир Бордун. - Ми цього року побили декілька рекордів. Найвагоміший із них - вперше в області перемогли в олімпіаді з економіки й інформатики. Окремою перемогою стало підвищення стипендії - якщо минулого року обдаровані діти отримували 1700  гривень на місяць, то цього року 4 учні отримають 2500 гривень.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Королівці відгудів фестиваль “Коломийка”: як це було. ФОТО

Юлія ВАРЧУК