ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Бійці Добровольчого формування Нижньовербізької громади склали присягу на вірність Українському народові. ФОТО


Сьогодні в Нижньовербізькій громаді бійці Добровольчого формування склали присягу на вірність Українському народові.На урочистій присязі були присутні голова Коломийської військової адміністрації Любомир ГЛУШКОВ, військове керівництво та керівництво громади. Благословляв добровольців військовий капелан о. Михайло ДЗЮБА, повідомляють на сторінці Нижньовербізької сільської ради.
Як зазначається, за кошти сільського бюджету для всіх членів формування закуплено військову форму."Це вже другий підрозділ, який сформований та буде виконувати завдання пов’язані з територіальною обороною на теренах Коломийщини, у відповідності до Закону України "Про основи національного спротиву". Вітаю наших захисників з прийняттям присяги!" - написав у фейсбуці Любомир Глушков і опублікував фото з події.

Довідково: Добровольче формування - це воєнізований підрозділ, сформований на добровільній основі з громадян України, які проживають у межах території відповідної територіальної громади, та призначений для участі у підготовці та виконанні завдань територіальної оборони.