ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

За кошти держбюджету на Прикарпатті відремонтують та збудують 52 школи і дитсадки

За кошти Держфонду регіонального розвитку у 2019 році схвалено фінансування 277 проектів будівництва, реконструкції та капітального ремонту шкіл та дитячих садків на суму понад 2,5 млрд гривень.

 З них 52 проекти реалізують у Івано-Франківській області. Про це повідомляє Міністерство регіонального розвитку.

"Проекти з будівництва, реконструкції та капремонту шкіл і дитсадків вже схвалено до реалізації цього року коштом Держфонду регіонального розвитку.

У рамках їх реалізації також передбачається впровадження Нового Освітнього Простору — це створення мотивуючого та креативного дизайну ззовні та всередині, проведення енергомодернізації — утеплення фасаду, заміна вікон, закупівля необхідного сучасного обладнання або меблів.

Це - створення всіх необхідних умов безбар’єрного доступу та інклюзивної освіти", – зазначає заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Загалом вже схвалено фінансування з Держфонду регіонального розвитку на реалізацію 707 проектів регіонального розвитку у всіх областях України. Це будівництво і реконструкція шкіл, дитячих садків, закладів охорони здоров’я, культури, спорту та інші важливі регіональні проекти.