ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У горах на Верховинщині загинула туристка

 21 травня  о 19:13 до прикарпатських рятувальників надійшло повідомлення про те, що під час проходження маршрутом Чорногірського хребта група туристів в районі урочища “Гаджина” гори Шпиці Верховинського району виявила жінку, 1962 р.н., жительку міста Івано-Франківськ,  яка перебуває у важком стані, має численні забійні травми та самостійно не може пересуватись.

 

Після повідомлення рятувальникам група туристів залишила потерпілу, повідомляє Управління ДСНС області. 

   

О 19:56 для проведення аварійно-рятувальних робіт залучено Верховинське   пошуково-рятувальне відділення у складі 4 чоловік на 1 одиниці техніки. Також додатково для надання допомоги рятувальникам в транспортуванні потерпілої було залучено 4 волонтерів команди Ture  "Білий слон".

  

О 22:10 верховинські рятувальники прибули до місця події, було встановлено, що потерпіла перебуває у важкому стані з травмами голови, живота та загальним переохолодженням. О 22:30  розпочато заходи з перенесення потерпілої на ношах, яка, перебуваючи у важкому стані, втратила свідомість.

  

Станом на 03:45  22 травня рятувальники на ношах перенесли потерпілу близько 5,5 км та перевезли близько 4,5 км на спеціалізованому автомобілі волонтерів Мерседес “Діфембер”  до села Бистрець Верховинського району та передали працівникам швидкої невідкладної медичної допомоги. Медики констатували смерть потерпілої.  

   

Як з'ясувалось при опитуванні місцевого населення, загибла самостійно відпочивала в котеджі в селі Бистрець Верховинського району та впродовж дня 21 травня здійснювала сходження на гору Шпиці. Обставини отримання травм та смерті жінки встановлюються працівниками поліції.

 

Фото ілюстративне