ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

Що робити, якщо зірвалася пломба на лічильнику - пояснює "Коломияводоканал"

Зірвана пломба на лічильнику води: що робити?

Що робити при випадковому пошкодженні пломби на водяному лічильнику?
Що робити тим, у кого сталася непередбачена обставина, і зрив або пошкодження пломби відбулися випадково, наприклад з вини домашньої тварини, при прибиранні, або ж під час ремонтних робіт?

Ваші дії:

1.Необхідно не зволікаючи, звернутися у відділ по роботі із споживачами КП “Коломияводоканал” (с. Шепарівці, вул.Шевченка,3) або за тел.: 4-96-60 (відділ по роботі із споживачами), тел.: 4-90-09 (диспетчерська служба) про факт несанкціонованого зняття пломби;

2.Подати заявку на повторне опломбування;
3.Оплатити 65,00 грн. в касі КП "Коломияводоканал" за перепломбування лічильника.

4.Чекати представника, який повторно опломбує Ваш лічильник.

Ми наполегливо не рекомендуємо абонентам приховувати факт пошкодження пломби на лічильниках від представників КП “Коломияводоканал” оскільки в майбутньому (при виявленні цих обставин в ході чергової / позачергової перевірки) користувачеві буде здійснений перерахунок за нормою споживання (з дати останньої фактичної повірки лічильника представником КП “Коломияводоканал” або останніх показників лічильника). У таких розрахунках враховується період з моменту, коли цілісність пломбування фактично була порушена, до моменту, коли буде проведено повторне опломбування.

Згідно закону:
Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення"
та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення (із змінами)
У типовому договорі про надання послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення з фізичними особами зазначено:
5.2. Споживач зобов’язаний:
5.2.2. Щомісячно надавати інформацію про наявні показники лічильника.
5.2.4. Забезпечити доступ до відповідної інженерної мережі, арматури, квартирних засобів обліку представників виконавця (КП “Коломияводоканал” за наявності в них відповідного посвідчення, для проведення технічного огляду санітарно-технічного обладнання, зняття контрольних показань засобів обліку води.
5.2.6. Забезпечувати цілісність квартирних засобів обліку води, пломб на них та не втручатися в їх роботу.
5.2.10. За власний рахунок проводити ремонт та заміну санітарно-технічних приладів, пристроїв, обладнання та мереж (включно колодязів на них), які знаходяться у нього на балансі, що вийшли з ладу з його вини або за приведення їх у непридатність до експлуатації з будь-яких інших причин.
5.2.12. У разі встановлення Виконавцем факту несанкціонованого втручання в роботу засобів обліку, води відшкодовувати вартість робіт з проведення їх експертизи, метрологічної повірки та ремонту відповідно до вимог чинного законодавства.

Отже, у разі виникнення такої проблеми не зволікайте, та як можна швидше, звертайтеся до КП “Коломияводоканал” для вирішення даного питання.