ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Поліцейських Прикарпаття озброїли новими пістолетами-кулеметами

Правоохоронці обласної поліції пройшли практичний семінар із вивчення нової зброї, а саме німецького пістолета-кулемета МП-5.


Основні переваги цього пістолета-кулемета над автоматичною зброєю минулих зразків - це менша енергія кулі, тобто він має меншу пробивну, меншу вбивчу здатність, меншу рикошетуючу здатність, а забійна сила кулі зберігається близько 300-400 метрів, інформує пресслужба поліцїі.


Пістолет-кулемет калібру 9 мм призначений для затримання порушників. Він є зручним у використанні та стійким до несприятливих зовнішніх умов.


За вказівкою Національної поліції, 16 жовтня поточного року працівник Тренінгового центру ГУНП в області проходив практичні навчання на базі Тренінгового центру в м. Києві, яке проводилось за участі представників заводу випробника данного озброєння.


Минулого тижня поліцейські на базі Тренінгового центру ГУНП в області вже пройшли навчання по вивченню МП-5. Основною метою семінару є ознайомлення з технічними характеристиками пістолета-кулемета, навчитись поводитись з цією зброєю та підготуватись до її використання під час несення служби.