ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

На Франківщині суд довічно позбавив волі ґвалтівника та убивцю 9-річної дівчинки


Резонансне вбивство сталося 7 червня 2015 року у Рожневі Косівського району. Дівчинка по обіді пішла до магазину за продуктами і не повернулася. Пошуки зниклої проводились із залученням правоохоронців, рятувальників, кінологів та місцевого населення.

Про це повідомляє сектор комунікації ГУНП в Івано-Франківській області, пише Дзеркало Коломиї.

Через півтори доби  дівчинку  знайшли вже мертвою.  Установлено, що причина смерті –  механічна асфіксія через удушення, проте на тілі дитини також були виявлені численні тілесні ушкодження.

В ході розслідування допитано понад 600 громадян, призначено понад 40 різних експертиз, проведено низку обшуків.  В ході  ретельних пошуків через кілька днів вбивцю було затримано.

На час скоєння злочину він проживав у Рожневі. У 2008 році був  суджений за статтею 187 Кримінального кодексу України за вчинення розбійних нападів на жінок, під час яких використовував ніж і завдавав потерпілим тілесних ушкоджень. У 2012 році його було умовно достроково звільнено від відбуття покарання.

Так, після тривалого слухання справи у суді, вчора, 1 березня, вироком Косівського районного суду уродженця Тернопільської області 1987 року народження за вищевказані злочини засуджено та призначено покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Читайте також: На Прикарпатті затримали чоловіка, який два роки ґвалтував свою дочку.