Експерт компанії “Microsoft Україна” у Коломиї навчав вчителів опановувати “хмарні” технології. ВІДЕО

Опанувати “хмарні” технології та методику дистанційного навчання. Саме цього вчили коломийських педагогів під час майстер-класу з використання комп’ютерних технологій у навчальному процесі.

Навчання організував благодійний фонд “Покуття”, створений за ініціативою народного депутата Андрія Іванчука.

Такі тренінги, зазвичай, проводять у великих містах – Києві, Львові, Одесі. Однак цього разу вчитель-експерт компанії “Microsoft Україна” Іван Стромило приїхав до Коломиї, щоб ближче познайомити освітян з інноваційними програмами, повідомляє “НТК“.

Для коломийських педагогів триденний семінар організували під час весняних канікул.

30 вчителів з міста і району зареєструвались для участі у навчаннях. До слова, це як вчителі інформатики, так й інші предметники.

Під час занять педагогів знайомлять з хмарними технологіями.  Хмара – це фактично місце для зберігання інформації. Однак для цього не потрібно матеріального носія, отримати доступ до своїх даних можна у будь-якому місці. Храмних сервісів є чимало, однак не усі безпечні.

Проводять навчання для вчителів у природничо-математичному ліцеї.

Директор закладу Ганна Пасічна переконана: “Знання новітніх технологій стане в нагоді кожному викладачеві, адже сучасні діти краще сприймають інформацію не через таблиці, стенди та книги, а з екранів, тому педагоги повинні навчитись самі усім тонкощам комп’ютерної справи”.

Як повідомляли, торік благодійний фонд “Покуття” завершив комп’ютеризацію шкіл міста та розпочав оснащувати комп’ютерними класами вже районні школи.

Тепер хочуть, аби педагоги знали всі новинки на ринку інноваційних технологій, тому і організовують такі семінари.

Читайте також: У Коломиї освітяни змагалися у чотирьох видах спорту. ФОТО