ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Завдяки новому обладнанню у Коломийській ЦРЛ зберігатиметься вдвічі більше кисню для хворих. ФОТО

Як повідомляли, минулого тижня у Коломийській ЦРЛ встановили новий кріогенний газифікатор на 3 тонни для збереження та подачі кисню. Такий подарунок лікарні зробив благодійний фонд «Покуття», заснований Андрієм Іванчуком.До цього для лікування хворих на коронавірус ЦРЛ користувалася  орендованим газифікатором місткістю теж 3 тонни. У пік пандемії  розхід кисню у Коломийській ЦРЛ становив якраз 3 т на добу, тож завжди був ризик залишитися без життєво важливого препарату у випадку зростання кількості хворих або перебоїв з доставкою. Нині у розпорядженні лікарні - два газифікатори, і відтепер ЦРЛ матиме в запасі вдвічі більше кисню, ніж раніше, ще 2 тонни зберігається у резервній бочці.Зазначимо, останніми тижнями у лікарні, порівняно з піковими місяцями, суттєво зменшилася кількість ковідних хворих. Тому саме зараз сприятливий  час зосередитися на покращенні матеріально-технічного забезпечення медичної установи.Раніше з проханням придбати кріогенний газифікатор для Коломийської ЦРЛ до фонду «Покуття» звернувся міський голова Богдан Станіславський. Фонд  і його засновник Андрій Іванчук відгукнулися  і зробили все, щоб Коломийська ЦРЛ мала свою установку. Вартість такого обладнання – понад 1,2 млн грн.


До слова, газифікатор необхідний не лише для хворих на коронавірус, а й для інших пацієнтів, яким показана киснева терапія.Зазначимо, останні півтора року пріоритетним завданням благодійного фонду Андрія Іванчука є допомога Прикарпаттю в боротьбі з пандемією. Так, вже понад 6 місяців фонд "Покуття" безкоштовно забезпечує коломийську та інші лікарні рідким киснем, який виробляє завод "Карпатнафтохім".


Крім того, фонд придбав для прикарпатських медиків велику партію захисних засобів (костюмів, респіраторів тощо).


Довідково: Кріогенний газифікатор – спеціальна установка, що переробляє рідкий кисень у газ. Потім його за допомогою труб (магістралі) подають у палати до пацієнтів.


Читайте також: За сприяння Андрія Іванчука Уряд виділив понад 10 млн грн на капітальний ремонт вул. Шкрумеляка у Коломиї


До теми: Фонд "Покуття" Андрія Іванчука продовжує забезпечувати киснем лікарні Франківщини та інших областей


Рік коронавірусу для фонду "Покуття" Андрія Іванчука. ВІДЕО


Допомога Коломийщині від фонду "Покуття" Андрія Іванчука. ВІДЕО


Влада і медики Городенківщини - про допомогу від фонду "Покуття" Андрія Іванчука. ВІДЕО


Коломийська влада і медики - про кисень від фонду "Покуття" Андрія Іванчука. ВІДЕО


"Це було питання життя людей", - гендиректор обласної лікарні - про кисень від фонду "Покуття" Андрія Іванчука. ВІДЕО Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків - про безкоштовний кисень від фонду “Покуття” Андрія Іванчука. ВІДЕО


Фонд "Покуття" Андрія Іванчука забезпечує киснем лікарні декількох областей України


Завдяки Андрієві Іванчуку лікарні Хмельниччини отримали довгоочікуваний кисень


Кисню залишилося на пів доби: фонд "Покуття" Іванчука терміново відвантажив 2 тонни кисню для Рожнятівської ЦРЛ


Івано-Франківська ЦМКЛ знайшла надійного постачальника кисню для хворих на Covid-19


Гендиректор Івано-Франківської ЦМКЛ - про допомогу від фонду "Покуття" Андрія Іванчука. ВІДЕО


Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.