“Я таблетки знайшов під час прибирання службового приміщення”, — обвинувачений у “кришуванні” наркобізнесу Кочкін

У Івано-Франківському суді відбулося слухання у справі начальника відділу з Департаменту протидії наркоторгівлі Олександра Кочкіна, якого звинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28, ч.2 ст. 369-2, ч.1 ст. 309 КК України, що являє собою вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою та зловживання впливом.

Сторонами укладена угода про визнання винуватості підсудного. Обвинувачений Кочкін визнав статті обвинувачення від прокуратури, пишуть Версії.

“Я таблетки не придбав, я їх знайшов під час прибирання службового приміщення. Я мав їх здати у камеру речових доказів, але не встиг”, – повідомив у суді Олександр Кочкін.

Підсудний не пам’ятає, де конкретно знайшов медичні препарати. Прокурор повідомив, що під час затримання Олександра Кочкіна експертиза не виявила фактів вживання ним заборонених речовин. Нагадаємо, на минулому судовому засіданні суд постановив продовжити термін тримання під вартою обвинуваченому Олександру Кочкіну до 2 квітня 2017 року.

Додамо, 16 травня, прокуратура Івано-Франківської області внесла клопотання про взяття під варту начальника відділу територіального Управління Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції України Олександра Кочкіна. Івано-Франківський міський суд задовольний клопотання, альтернативою перебуванню під вартою суд визначив заставу у розмірі 5 млн 200 тис 572 грн.

Олександру Кочкіну повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 307 – Незаконне зберігання з метою збуту наркотичних засобів Кримінального кодексу України.

Раніше,13 травня, прокуратура області спільно із співробітниками СБУ та внутрішньою безпекою Нацполіції при проведенні обшуків у приміщеннях відділу територіального Управління Департаменту протидії наркозлочнності Нацполіції в Івано-Франківську виявили наркотичні засоби та значні суми у валюті.

У 2014 році Олександр Кочкін працював начальником Коломийського міськрайонного відділу міліції. У лютому під час подій на Майдані та після протестів коломиян біля місцевого відділку він написав рапорт про відставку.

Розгляд справи перенесли на 22 березня, 14.00 год.