За наркобізнес суд призначив колишньому начальнику міліції в Коломиї Кочкіну заставу у 5 мільйонів

У понеділок, 16 травня, прокуратура області внесла клопотання про взяття під варту начальника відділу територіального Управління Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції України Олександра Кочкіна. Івано-Франківський міський суд задовольний клопотання, альтернативою перебуванню під вартою суд визначив заставу у розмірі 5 млн 200 тис 572 грн, повідомляє прес-служба прокуратури області.

Олександру Кочкіну  повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 307 – Незаконне зберігання з метою збуту наркотичних засобів  Кримінального кодексу України, інформує “Репортер”.

Нагадаємо, у п’ятницю, 13 травня, прокуратура області спільно із співробітниками СБУ та внутрішньою безпекою Нацполіції при проведенні обшуків у приміщеннях відділу територіального Управління Департаменту протидії наркозлочнності Нацполіції в Івано-Франківську виявили наркотичні засоби та значні суми у валюті.

Наразі досудове розслідування триває, перевіряють причетність посадовця до вчинення інших правопорушень. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Івано-Франківської області.

Нагадаємо, у 2014 році Олександр Кочкін працював начальником Коломийського міськрайонного відділу міліції. У лютому під час подій на Майдані та після протестів коломиян біля місцевого відділку він написав рапорт про відставку.