Колишній начальник міліції в Коломиї, який “кришував” наркотрафік, далі сидітиме під вартою

Вчора, 2 лютого, в Івано-Франківську розпочалось судове засідання у справі начальника протидії наркозлочинності національної поліції у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях Олександра Кочкіна.

Попереднє засідання не відбулось через те, що його адвокат не прийшов на суд.

Адвокат обвинуваченого знову не з’явилась на суд у зв’язку з перебуванням на засіданні Ради адвокатів України та подала прохання перенести засідання. Її підзахисний не погодився з розглядом справи без адвоката, а прокурор сказав, що це затягування процесу.

Суддя Деркач на це відповіла, що, згідно вимог КПК, справу не можна розглядати по суті без адвоката і прокурор це чудово знає. Прокурор пояснив, що в такому разі строк тримання під вартою необхідно продовжити ще на 60 днів.

Суд пішов до нарадчої кімнати, щоб ухвалити рішення. Повернувшись, суддя Деркач оголосила: засідання переноситься на 2 березня 10:00, а Кочкіна утримуватимуть під вартою ще 60 днів.

Нагадаємо, 13 травня оперативники УВБ нацполіції спільно зі співробітниками СБУ та прокуратури затримали керівника відділу протидії наркозлочинності та його заступника, які займалися “кришуванням” контрабанди наркотиків на територію України.

Зараз Кочкіна звинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 369-2 (зловживання впливом), ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин) та ст.28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою) КК України.

Раніше повідомлялося, що суд призначив Олександру Кочкіну заставу у 5 мільйонів.