ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Кисень для хворих: Коломийська ЦРЛ тепер має кріогенний газифікатор. ВІДЕО

Кріогенний газифікатор. Дороговартісне обладнання, яке переробляє кисень для хворих, тепер має Коломийська ЦРЛ.

Його придбав благодійний фонд «Покуття», заснований з ініціативи народного депутата Андрія Іванчука.


Вартість обладнання - понад 1 млн грн. Придбати його коштом міського бюджету було нелегко, тому влада вирішила звернутися за допомогою до фонду.


Благодійний фонд "Покуття" і Андрій Іванчук оперативно відреагували на прохання. Тепер газифікатор встновлений на території Коломийської лікарні.


"Коронавірус не закінчився, - каже  гендиректор ЦРЛ Андрій Кошкін.  - Коломийська ЦРЛ визнана опорною лікарнею по лікуванню ковідних хворих. Це означає, що зона лікування розширюється і до нас привозитимуть хворих з інших районів - це Городенка, Снятин, Косів, Верховина. Затвердженого маршруту пацієнта ще  немає, але ми все одно визнані лікарнею першого рівня. Крім ковіду, у нас є хворі у реанімації, в хурургічному, терапевтичному відділеннях, які теж потребують кисню". 


"В час пандемії фонд "Покуття" і засновник фонду Андрій Іванчук надзвичайно велику увагу приділяли саме боротьбі з цією недугою, - наголошує голова фонду "Покуття" Уляна Мандрусяк. -  Протягом цього часу фонд забезпечив засобами захисту лікарні, школи, але найважливіше - це забезпечення киснем. Тепер фонд і особисто Андрій Іванчук відгукнувся на звернення міського голови Богдана Станіславського і придбав кріогенний газифікатор для перероблення кисню з рідкого в газоподібний стан".  


Нагадаємо, з минулого року фонд безкоштовно забезпечує лікарню рідким киснем. Окрім того, подарував медикам велику партію захисних засобів.


Загалом останні півтора року пріоритетним завданням фонду є допомога Прикарпаттю в боротьбі з пандемією. 


Більше про нове обладнання - у сюжеті НТК.Читайте також: Богдан Станіславський про кріогенний газифікатор від фонду "Покуття": "Це ще один крок до якісної медицини". ФОТО


Завдяки новому обладнанню у Коломийській ЦРЛ зберігатиметься вдвічі більше кисню для хворих. ФОТО

  Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.