Вероніка Івасюк нещодавно здобула призове місце. Про нове досягнення коломиянки

Чемпіонка України з важкої атлетики 22-річна коломиянка Вероніка Івасюк нещодавно успішно виступила на чемпіонаті Європи, який проходив у столиці Албанії місті Тірана. В загальній сумі дівчина посіла друге місце, піднявши штангу вагою 110 кг у поштовху, при своїй власній вазі 58 кг, пише Дзеркало Коломиї. Зазначимо, що в ривку Вероніка виявилася найсильнішою - підняла 92 кілограми. До своїх рекордів багаторазова чемпіонка України Вероніка Івасюк ішла послідовно. Торік виграла чемпіонат Європи у своїй ваговій категорії; вже цього року виграла Кубок України. Важкою атлетикою дівчина почала займатися в 11-річному віці. Каже, що мама спершу була проти вибору своєї тендітної доньки. А вже коли з'явилися перші переконливі результати, думку змінила. Цього року Вероніка завершила навчання в Чернівецькому університеті на фізкультурному факультеті. Виступає на змаганнях за ДЮСШ "Спартак" під опікою досвідченого тренера Миколи Чабана та його сина Олександра, також віднедавна тренера Вероніки. Тренується в спорткомплексі "Локомотив". Зараз спортсменка відпочиває, відновлює сили для майбутніх перемог. Зізнається, що хоче набрати вагу, однак це їй ніяк не вдається, - мабуть, така вже тілобудова. А з її зростом 170 см дівчата виступають у ваговій категорії навіть 90 кг. Тренери Вероніки Микола та Олександр Чабани покладають на свою вихованку великі надії. Кажуть, що дівчина має серйозні задатки, дисциплінована й цілеспрямована. Варто, аби міська влада більше звертала увагу на важку атлетику, а не лише на боротьбу й бокс. А ще сподіваються, що в майбутньому спорткомплексі, який будується, буде виділено приміщення для цього виду спорту. Іван ДЖИНДЖУРА