У Коломиї з’явилися шкуродери? ФОТО 18+

За цей місяць це вже другий випадок жорстокої поведінки із собаками у Коломиї. Цього разу неподалік новобудови, що на вулиці Палія, а точніше неподалік смітника, коломиянка помітила щось незрозуміле на перший погляд, але коли підійшла ближче, то розгледіла – свіжоздерта шкура собаки.

“З’явилася вона у проміжку між 17.00 і 17.30, бо ми тією ж дорогою поверталися з прогулянки. Сказати, що я шокована, – не сказати нічого. Згадався випадок біля “Гомону”, і стало страшно…”, – написала у соціальній мережі пані Ірина.

Згодом нашу редакцію повідомили і про другу знахідку: неподалік у скверику, що біля цієї ж новобудови на вул. Палія (у напрямку залізничного вокзалу), виявили ще одну здерту з собаки шкуру.

Засновник волонтерської організації “Вдячні лапи” Ірина Германюк каже, що все зазнимкували і показали ветеринару. Фахівець сказав, що все зроблено професіонально.

Активістка та волонтер Марта також переймається долею безпритульних тварин у Коломиї. Дівчина каже, що такий випадок має насторожити усіх коломиян.

Стосовно цієї ситуації волонтери звернуться у місцевий відділ поліції.

Читайте також: У Коломиї закатували собаку