ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

У одному з міст Прикарпаття депутати просять створити окремий відділ поліції

У Болехові, що на Долинщині, депутати написали звернення щодо створення окремого відділу поліції.


Таке рішення одноголосно підтримав депутатський корпус Болехівської міської ради.


З ініціативи депутатів у Болехові провели позачергову сесію міської ради, інформують у пресслужбі міськради, повідомляє Фіртка.


Участь у роботі 44 сесії взяли також депутати Івано-Франківської обласної ради Юрій Черневий та Андрій Романюк, керівники управлінь, відділів міськвиконкому, громадськість краю.


Першим народні обранці розглянули та прийняли звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Міністра внутрішніх справ України, голови Національної поліції України, т.в.о. голови Івано-Франківської ОДА, начальника Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області, народних депутатів України від Івано-Франківської області.


Як йдеться у зверненні, впродовж останніх 10-ти років криміногенна ситуація та суспільно-побутові відносини на території міської ради погіршилися."Почастішали випадки посягання на приватну власність, а саме крадіжки, шахрайство, пошкодження майна. Чимало повідомлень містять скарги про посягання на життя, здоров’я та честь людини: побої, тілесні ушкодження, зґвалтування; словесні погрози побиттям; висловлювання образ, наклепів, груба лайка; насильство в сім'ї; застосування вогнепальної зброї, вживання алкоголю та наркотиків; почастішали дорожньо-транспортні пригоди із летальними наслідками.


Депутатський корпус та жителі міської ради глибоко стурбовані ситуацією, яка складається.


У зв’язку з тим, що Болехівська міська рада є окремою адміністративно-територіальною одиницею, де проживає близько 21тис. населення, функціонування відокремленого підрозділу МВС конче необхідно", - йдеться у тексті звернення.Зогляду на це депутати звернулись від імені жителів Болехова та сіл Болехівської міської ради, з проханням створити окремий відділ поліції в місті.