У Франківську попрощалися з сім’єю Гордієнків, яка загинула від чадного газу. ФОТО

Як повідомляли, 30 грудня в будинку на Січових Стрільців в Івано-Франківську знайшли тіла подружжя і чотирьох дітей  сім`ї Гордієнків, яка трагічно загинула від чадного газу.

Вчора франківці прощалися з загиблими в Будинку скорботи на вулиці Ребета, пише Місто.

Усе відбувалося без традиційних символів і текстів, оскільки загиблі були язичниками.

Напередодні брат загиблої Оксани (Русани) Гордієнко Гордій Остапович зазначив, що прощання із Русаною, її чоловіком та їхніми дітьми відбуватиметься без “традиційних символів і текстів”, оскільки вони не були християнами.

“Моя сестра Русана, її чоловік Вогнедар, і мої племінники Івга, Озар, Ведана й Тивер уже не з нами, – написав Гордій Остапович. –  …Вони бажали бути не похованими, а кремованими, тому попри всі здивування й несприйняття, будемо йти згідно з їхньої волі”.

Додамо, що сім’ю Гордієнків знайшли мертвою 30 грудня близько 17:30. Тіла загиблих знаходилися у різних місцях. 27-річний голова родини загинув у ванні. Мертвими виявили жінку і четверо їхніх дітей: 14, 10, 4 років і п’ятимісячне маля. Пізніше стало відомо, що в будинку, де загинула сім’я Гордієнків, кількома годинами раніше виявили труп молодої дівчини.

За фактом загибелі сім’ї у Івано-Франківську поліція розпочала розслідування. Наступного дня для загиблих вдалося назбирати на похорон понад 50 тис. грн.