Протест медиків у Коломиї: зарплати не виплачують, бо грошей нема. ФОТОРЕПОРТАЖ

Центральна вулиця міста навпроти 1-ї школи була перекритою від ранку до обідньої пори. Пішохідний перехід заповнили медпрацівники ЦРЛ, яким затримують зарплату.

Як стало відомо, за червень їм борг погасили частково, за липень вони жодної копійки не отримали, пише “Дзеркало Коломиї”.

DSC_8502

Зрештою, могли б зачекати, якби затримка була тимчасовою. Однак, як їм пояснили в міськраді, грошей у перспективі нема й не буде. До протестуючих вийшов секретар міськради Любомир Жупанський.

Він періодично брав люфт-паузу для телефонних розмов з невідомими абонентами, хочеться вірити, – з відповідальними владними працівниками, а мітингуючим водно відповідав: грошей нема.

DSC_8508

DSC_8505

Очільниця незалежної профспілки медпрацівників Наталя Войцехівська заявила, що справедливі вимоги треба належно задокументувати й винести на депутатську сесію.

Про необхідність сесійного розгляду проблеми заговорив і депутат районної ради Іван Явдошняк.

DSC_8506

“Мій чоловік загинув в АТО, зараз я утримую сім’ю сама. Працюю в ЛОР відділенні, донька теж працює у медицині. У мене троє дітей і внук. Нам не виплачують заробітню плату. Скажіть, за що загинув мій чоловік? “, – бідкається протестувальниця.

DSC_8491

 

“Протестуємо тому, що нам не виплачують заробітну плату за фактично відроблені години. Розумієте, нам ще за червень не виплатили, а за липень кажуть, що виплатять аж у вересні. За що нам жити? За що дітей у школу відправити? Маємо вже й комунальні заборгованості. Я добу відпрацювала в реанімації і прийшла сюди замість того, щоб спокійно відпочивати вдома. Якщо Коломиї не потрібна лікарня, то нехай закриють її і скажуть всім, що нема грошей”, – каже одна з протестувальниць – лікарка ЦРЛ, яка відмовилася називати своє ім’я .

DSC_8500

Загалом вирішено відправити делегацію від медиків міста на сесію районної ради, яка збереться вже у вівторок.