ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

20 січня до Коломиї приїхали найяскравіші колективи з усієї області!

     Ці колективи та їх керівників поєднав унікальний мистецький хореографічний проєкт «ТАНЕЦЬ ЄДНАЄ НАС!» Засновники: Олександр Заставний, Надія Чаленко та Мар‘яна Марук.

      Коломия, управління культури та туризму Коломийської міської ради, адміністрація Народного дому радо зустріла своїх дорогих гостей! І вже з порогу Народного дому чути було запах смачної кави та домашніх пампухів! А поки артисти готувались до своїх виступів - у фойє продовжувалась акція «КОЛЯДА ДЛЯ ЗСУ». Цього разу - купуєш пампух - робиш донат на ЗСУ. Пампухи розійшлися ще до концерту, що є найкращою похвалою майстрині пані Світлані Юрчук!


      А далі - на сцені забуяли барви костюмів, зазвучали акорди запальних танців і здавалося, от-от встанеш і сам затанцюєш! Чарівний голос ведучої Ольги Курчій налаштовував забути про всі турботи й поринути в мистецтво української хореографії.

    
 
Танцюристи з Бурштина, Калуша, Коломиї, Нижнього Вербіжа зробили всім глядачам справжній подарунок - вкотре переконали наші серця, що українська культура прекрасна, сильна, багатогранна!

 

        Танець єднає нас!!!   І це не просто назва мистецького проєкту, це доконаний факт!

Автор - Галина Малярчук